Tak sie nie da!
#1
Na serwerze zwiększa sie fala cheaterów, więc mam taki pomysł, aby tak był jakiś moderator, który będzie kontrolował pistolety (Nie wiem kto ale taki pomysł wymyśliłem). Od 2-3 miesięcy nad tym myślałem aż wkońcu napisałem to ;-;
#2
Z tym się zgodze.Nie że coś ale.. moim zdaniem na każdym trybie powinien być jakiś tam helper moderator czy admin,żeby mógł kontrolować całą sytuacje.Byłoby wtedy mniej cheaterów i oszustów,potrzeba tylko więcej osób w administracji.Może jakaś rekrutacja?Wiele ludzi jest ogarniętych,takie osoby które sie znają na komendach i są prawie codziennie na serwerze by się nadawały(moim zdaniem).
#3
Też jestem za. Jeszcze nigdy nie spotkałem cichego ani hajera w grze, a na pewno przydaliby sie aby banowac oszustow. Cichy, poważnie zastanów się nad rekrutacja.
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#4
3 cheaterow na pistoletach... ładnie.
Ktoś by nadał się na kontrolowanie sytuacji na pistoletach przed cheaterami itp...
Bo jedynie co widze to zadnej kontroli nad graczami na serwerze.
#5
No ale przyjdzie taki Jasiek Stasiek i będzie banował za nic, albo rozdawał permy z miejsca, bo kolega mu napisał, że ktoś go oszukał, albo zbanuje sobie kogoś kogo nie lubi. Taka osoba musi być doświadczona, musiałby być ktoś, kto sprawdzałby, czy dana osoba się nadaje na stanowisko itp. jest z tym dużo pracy, a zakładam, że osoby piszące pod tym wątkiem po prostu chcą dostać rangę. Nie zmienia to faktu, że przydałaby się taka osoba
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#6
Czyli przejść taki test?No,ja tu godny zaufania jestem.Nie mówie że ja się nadaje na admina no ale mógłbym kontrolować,jestem codziennie na serwerze i długo siedze (tak jakoś z 4-5 godzin). Osoba musi być doświadczona,musi odróżniac skill od cheatów,tekstów takich jak "twoja stara" itp. musi być więcej na obraze,za reklame od razu banować,za cheaty pierwszy raz na tydzień,drugi też tydzień a trzeci perm
jednym zdaniem musi się na wszystkim znać.Takich osób jest mało,a cichy nie będzie ich szukać i prosić,żeby zostali helperem,moderatorem czy tam adminem...
sami się muszą zgłosić,a jak cichy będzie chciał to ich weźmie.Moim zdaniem na razie przydała by się rekrutacja na helpera,żeby zobaczyć,czy osoby wybrane sie dobrze sprawują.Jeśli tak,to potem można dać im moderatora,jeśli staną sie lepsze dostaną w końcu admina.Cichy,pomyśl nad tym.Ja myśle że mam dobry pomysł.
#7
Jak Cichy znajdzie taką osobę to do niej napisze, zresztą sam pisał że narazie nie będzie rekrutacji

Do zamknięcia
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#8
Ale jakiś helper na dany serwer (s1,s2 itp...) może być...
Można by było spróbować...
#9
Można by było spróbować,racja

ale jakaś mała rekrutacja na helpera może?Wiesz...30% serwera to cheaterzy są
a taki helper czy moderator by się przydał,kontrolował by sytuacje.

A jak cichy ma wybierać,to lepiej niech to będzie osoba która jest doświadczona,siedzi dosyć długo na serwerze (tak jakoś kilka godzin) i przede wszystkim nie banuje za byle co.Moim zdaniem taka rekrutacja byłaby bardzo dobra
dla wszystkich,każdy by miał szanse się wykazać. Ludzie nie zawsze są tacy na jakich wygladają,np taki Mati,może nie wydaje się na takiego poważnego,no ale ma forum,zna się na cheatach i w ogóle,i on by nie banował za byle co.Mało jest takich ludzi dlatego właśnie taka rekrutacja by się przydała.
#10
Można byłoby wybrać pare osób do testów, pokazac im pare filmów i ma zdecydować - cheaty czy skill
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości