To jest chore...
#1
Exclamation 
Witajcie Wink

Chciałabym otworzyć taką dyskusję.
Otóż znacie pewnie kanał o chłopaku co rozpakowywuje różne cuda typu chlebaki itp. I nagrywa z tego recenzje (wolę nie podawać nazwy kanału bo to może podejść pod reklamę a nie chce warnów)
Miał stronę na fb która się nazywała pudłownicy.

Osobiście nie wchodziłam dawno na tą stronę, byłam tam aktywna jakiś czas. Ale w weekend w nocy po drugiej coś trochę ponad, obudziły mnie powiadomienia z telefonu. Facebook mi spamował postami na stronę. Zaglądam, a tam... Bez komentarza...
Powiem tyle: Flaki... Martwe ciała pomasakrowane... zwierzęta pocięte na części... zdjęcia brutalnie zabitych psów...
Moja psychika w tym momencie siadła. Całą noc nie spałam. Musiałam iść wręcz do rodziców, bo miałam po prostu łzy w oczach. Ktoś się włamał na stronę i spamił zdjęciami z ciemnej strony internetu. Jak ktoś jest ciekawy jakie, to podam mu link do strony, skąd takie materiały się biorą na PW, ale to tylko dla osób o naprawdę silnych nerwach... i nawet nie wiem czy wam to podawać, bo to cios dla psychiki totalny.
Ja chcę tylko powiedzieć: JAK BARDZO MOŻNA MIEĆ NASRANE W GŁOWIE, ŻEBY NA STRONĘ GDZIE ŚREDNIA WIAKU TO 12 LAT, UDOSTĘPNIAĆ ZAAWANSOWANE STOPNIE ROZKŁADÓW CIAŁ, ALBO WNĘTRZNOŚCI CZŁOWIEKA?! TO JEST PO PROSTU CHORE! Powiedzcie mi, bo to po prostu k***a nie są ludzie. Oni są na poziomie psychopaty. Nie, oni są k***a lepsi od nich. To, ile tam było tego syfu, to po prostu przewyższa ludność Kanady. Oni mają po prostu g***o zamiast mózgu. Dlaczego to pisze? by was ostrzec. Jak jesteście na grupach sławniejszych youtuberów, to strzeżcie się przeglądania po nocach grupy, bo oni w każdej chwili mogą zaatakować. To dla dobra waszej psychiki. Grupy zrzeszające wiele ludzi zwykle nie mają zatwierdzania postów, albo muszą mieć dużą ilość randomowych ludzi za adminów, przez co w każdej chwili mogą zaspamić wam grupę. Pozdrawiam, i życzę wam omijania takich obrazów Wink Przepraszam za przekleństwa, ale to co ja przeżyłam, to do teraz mam traume. Możecie powiedzieć, że przesadzam, ale ja jestem dosyć wrażliwa na takie widoki.
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#2
Właśnie dlatego apsolutnie na żadnym innym urządzeniu niż moje sie nie loguje. Wystarczy ze zalogowales sie u kolegi i game over ... To straszne jak łatwo mozna zdobyć kogoś hasło Shocked
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#3
usunęli pudłowników ;c (przez głupich spamerów por***i , i brutalnymi rzeczami ;cc
(wiesz co oni myślą kiedy takie głupie rzeczy wstawiają które wymieniłem powyżej ??!!) żeby ku**a żeby wstawić i jakiś kablownik który liżę dupę fb to zgłosić -_-
#4
Pv :v
#5
Takie włamanie świadczy o słabości hasła i o idiotyzmie / zazdrości / słabej psychice drugiego człowieka (jeśli prawowity właściciel strony był pełnoletni, to mógł przedawkować z alkoholem... ) Osobiście nie likuje takich stron, ponieważ są to ludzie, którzy dzięki naszym lajkom i komentarzom (ew. udostępnieniom) zarabiają grubą kasę za sprzedawanie tych stron - bo każdy chce mieć stronę, która ma aż np. 10000 lików, oraz pod postami ponad 10000000 komentarzy i 100000 udostępnień. A potem znikąd biorą się posty "Moje IQ to 120 chyba dobrze ale ktoś tam miał aż 150! sprawdź swoje tutaj!: <jakiś link> I tak to się rozpowszechnia, tak więc są to ludzie, którzy zarabiają na naszej naiwności. Bo to naprawdę nie jest trudne "2+2*2 = 6 - like 8- kom" I mają te lajki, bo taki człowiek chce się pochwalić swoją "rozszerzoną" wiedzą kolejności wykonywania działań.
#6
Sam Unboxall powiedzial ze dawal administracje losowym osobom i to oni zrobili na pudlownikach, teraz tego żałuje i zrobil nowa grupe wraz z Jackiem. Jezeli chcecie wiedziec co sie stalo wejdzcie na jego kanał Smile
Lassem to nie strone atakowali tylko grupe
#7
Całe kilka minut żyłem w błędzie :o
#8
Współczu
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#9
(01-12-2016, 06:58)lassem39 napisał(a): Takie włamanie świadczy o słabości hasła i o idiotyzmie / zazdrości / słabej psychice drugiego człowieka (jeśli prawowity właściciel strony był pełnoletni, to mógł przedawkować z alkoholem... ) Osobiście nie likuje takich stron, ponieważ są to ludzie, którzy dzięki naszym lajkom i komentarzom (ew. udostępnieniom) zarabiają grubą kasę za sprzedawanie tych stron - bo każdy chce mieć stronę, która ma aż np. 10000 lików, oraz pod postami ponad 10000000 komentarzy i 100000 udostępnień. A potem znikąd biorą się posty "Moje IQ to 120 chyba dobrze ale ktoś tam miał aż 150! sprawdź swoje tutaj!: <jakiś link> I tak to się rozpowszechnia, tak więc są to ludzie, którzy zarabiają na naszej naiwności. Bo to naprawdę nie jest trudne "2+2*2 = 6 - like 8- kom" I mają te lajki, bo taki człowiek chce się pochwalić swoją "rozszerzoną" wiedzą kolejności wykonywania działań.

Ale tu nie chodzi o te strony które przedstawiłeś Xd. Takie strony z "like, kom, ignore" to zwykły szlam zaśmiecający Facebooka. Widzem Unboxalla nie jestem, ale z tego co słyszałem dawał on administratorów, których dobrze nie znał. Jedyne o co się boję to o grupę beczkowników, bo tam ludzie są naprawdę ogarnięci. Hajsów już nie żałuję, bo pomimo że to jedna z największych grup jest tam niezłe rakowisko. Większość takich rajdów prowadzone są na grupy, których większa część osób nie chce. Osobiście sam chciałbym usunąć, a nawet przyłączyć się do rajdowania grup takich jak jakieś Piony Blowa, czy Ciuraki Naciuraka, tych "bardzo sławnych" idoli hot 12 latek .-.
#10
Ja w tych ciałach nie widziałem niczego co ryło banie. Bo sam mam zryty beret
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości