oszusci wszedzie oszusci
#1
mialem kupic 2 owce i glowe od MARCYK przelalem mu pieniace nawet z natplata 500 niestety nic nieotrzymalem mam screeny bo niestety niemam programu do nagrywania


Załączone pliki
.bmp   Nowy obraz mapy bitowej.bmp (Rozmiar: 1.66 MB / Pobrań: 27)
#2
Po:
1.Ortografia
2. słabe dowody
Daj plusa Big Grin
#3
wybacz jestem dyslektykiem czesto robie bledy a dowodow lepszych nieposiadam... a 3500 to niemalo jak ktos niema dyniarek i innych polecasz jakis program do nagrywania?
#4
Trochę słabe dowody, nie wiadomo czy dostałeś te owce i głowę.

Pobierz sobie Bandicam.

TAPTALAK
#5
adimin moze soie zobaczyc ze owiec niemam na dzialce a glowa stoi u niego dalej Sad bynajmnie cihego jeszcze niema ten sie ze mnie smieje.... dobijajace
#6
admin moze zobaczyc czy przelales i lognol ale mogl ci to dac i pojsc na dzialke a ty chcesz go wrobić ;C

Do zamknięcia
........................................UwU
Niedostępny
#7
Slabe dowody.
Btw. Cichy chyba nie przyjmuje ucietych ss

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
no ale przepraszam jak mam inaczej robic screeny jak mi nielapie w limit mb takiej rozdzielczosci...
co na screena mam zmieniac rozdzielczosc czy instalowac tysiac programow do jednej gry?

mateuu spoczko dzieki za wsparrcie 3500 podejrzewam pojdzie a ty twierdzisz ze chce kogos wrobic wiesz tak mi sie nudzi i zglaszam dobrych oszustow czy jak bo nierozumiem?

pozatym wiesz kasy i tak niezwracaja chyba niewiem od niedawna mam tu konto i zalozylem je tylko ze wzgledu na to ze graja nieuczciwi ludzie zwykli klamcy
#9
Nie żartuj, jak jesteś taką małą dzidzią co nie umie w google wpisać "program do nagrywania filmów z komputera" to nigdy nie odzyskasz kasy/itemków które zabrał ci oszust.
Nie mam sygnatury. Enderman
#10
(06-17-2015, 15:47)ZiiiZ napisał(a): no ale przepraszam jak mam inaczej robic screeny jak mi nielapie w limit mb takiej rozdzielczosci...
co na screena mam zmieniac rozdzielczosc czy instalowac tysiac programow do jednej gry?

mateuu spoczko dzieki za wsparrcie 3500 podejrzewam pojdzie a ty twierdzisz ze chce kogos wrobic wiesz tak mi sie nudzi i zglaszam dobrych oszustow czy jak bo nierozumiem?

pozatym wiesz kasy i tak niezwracaja chyba niewiem od niedawna mam tu konto i zalozylem je tylko ze wzgledu na to ze graja nieuczciwi ludzie zwykli klamcy
Ile masz rozdzielczosci? Zadnych dodatkowych programow procz do nagrywania nie musisz pobierac...

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości