Ej ,ej przegina
#41
(03-09-2018, 22:06)xXIgoreq napisał(a): No wiecie wy co.... na screenach widać ,jak Selina napisała moje nazwisko jako pierwsza... ja napisałam nazwisko Oliwi
Dlaczego ? Ponieważ wcześniej mnie przekonała ,żebym to zrobił. Potem Selina napisał drugi raz moje nazwisko.
Miałem w to wywalone ,ale jak Oliwia napisała to się wkurzyłem. Wiecie ,mimo iż pisałyście moje nazwisko aż trzy razy nikt mnie nie zaprosił ze serwa ,a jak wiem Ciebie dużo osób ,ja napisałem raz i tyle osób Cie zaprosilo ,a wy moje trzy razy ,a ani jedna osoba mnie nie zaprisila. Więc widać kto jest bardziej "wpływowy".

może dlatego, że ciebie miał już każdy bo rozdajesz swoje dane na prawo i lewo, a Oliwii miało mało osób AŻ DO TERAZ i ją zaprosili
#42
(03-09-2018, 22:08)Invi napisał(a):
(03-09-2018, 22:06)xXIgoreq napisał(a): No wiecie wy co.... na screenach widać ,jak Selina napisała moje nazwisko jako pierwsza... ja napisałam nazwisko Oliwi
Dlaczego ? Ponieważ wcześniej mnie przekonała ,żebym to zrobił. Potem Selina napisał drugi raz moje nazwisko.
Miałem w to wywalone ,ale jak Oliwia napisała to się wkurzyłem. Wiecie ,mimo iż pisałyście moje nazwisko aż trzy razy nikt mnie nie zaprosił ze serwa ,a jak wiem Ciebie dużo osób ,ja napisałem raz i tyle osób Cie zaprosilo ,a wy moje trzy razy ,a ani jedna osoba mnie nie zaprisila. Więc widać kto jest bardziej "wpływowy".

może dlatego, że ciebie miał już każdy bo rozdajesz swoje dane na prawo i lewo, a Oliwii miało mało osób AŻ DO TERAZ i ją zaprosili
Ty wiesz co ty piszesz ? Mam kilka osób ze serwa dodanych a ty z takim czymś wyjeżdżasz... po tobie spodziewałem się więcej ,wiesz kto daje swoje dane ? Niejaki DjIntro który ma dodane 1/4 serwera.
MEFEDRON


Niedostępny
#43
Na skrinach widac jedno a bylo inaczej co wszyscy wiemyXD To ty zaczales prowokowac ze swoimi HEJ ZNAM TWOJE NAZWISKO albo JAKIE MASZ GRABIE HIHIHAHA
Niedostępny
#44
(03-09-2018, 22:11)xXIgoreq napisał(a):
(03-09-2018, 22:08)Invi napisał(a):
(03-09-2018, 22:06)xXIgoreq napisał(a): No wiecie wy co.... na screenach widać ,jak Selina napisała moje nazwisko jako pierwsza... ja napisałam nazwisko Oliwi
Dlaczego ? Ponieważ wcześniej mnie przekonała ,żebym to zrobił. Potem Selina napisał drugi raz moje nazwisko.
Miałem w to wywalone ,ale jak Oliwia napisała to się wkurzyłem. Wiecie ,mimo iż pisałyście moje nazwisko aż trzy razy nikt mnie nie zaprosił ze serwa ,a jak wiem Ciebie dużo osób ,ja napisałem raz i tyle osób Cie zaprosilo ,a wy moje trzy razy ,a ani jedna osoba mnie nie zaprisila. Więc widać kto jest bardziej "wpływowy".

może dlatego, że ciebie miał już każdy bo rozdajesz swoje dane na prawo i lewo, a Oliwii miało mało osób AŻ DO TERAZ i ją zaprosili
Ty wiesz co ty piszesz ? Mam kilka osób ze serwa dodanych a ty z takim czymś wyjeżdżasz... po tobie spodziewałem się więcej ,wiesz kto daje swoje dane ? Niejaki DjIntro który ma dodane 1/4 serwera.

Wiem, co piszę. Nie wiem, co rozumiesz przez kilka, ale Twoje dane są do zdobycia w minutę, więc albo nie jesteś lubiany i nie chcą cię w znajomych, albo masz ich dużą ilość. Nie zmieniaj tematu na intra.
#45
Pisałeś moje nazwisko z kolegami co kilka minut bez przerwy dolaczajac glupie komentarze

Moglabym powstawiac ss zaproszen i wiadomosci z osobami ktore mowily ze maja moje nazwisko z serwera ale wszystko usunelam i ich poblokowalamSmile

Moje nazwisko mialo naprawde malo osob ale Marcin postanowil podac je dalej ale nigdy nie napisal tego PUBLICZNIE
Mogles zachowac moje nazwisko dla siebie a nie podawac je na GLOWNYM gdy KLAUDIA NAPISALA TWOJE ZEBY MNIE OBRONIC przed glupimi komentarzami typu "mam twoje nazwisko" "ale sie smialem z marcinem i zabijaka" "jakie masz grabie" "o ten telefon to s5" "zmienilas prof" itd. gdzie ja nie mialam z tym niczego wspólnegoSmile

Wyzyles sie na mnie bez powodu
A twoje nazwisko JA NAPISALAM RAZ gdzie na ss wyraźnie widać iż zrobiłam to OD RAZU po twoim koledzeSmile oczywiscie w odwecie
Mialam prawo sie zdenerwowac gdy twoja paczka miala problem o to ze KLAUDIA napisala TWOJE NAZWISKO i w "zemscie" zaczeliscie wykorzystywac moje bo jej nie macie

Nie jest przyjemne to iz moje nazwisko przez 30 minut lub nawet wiecej pojawialo sie na czacie 18281818 razySmile
Z dodatkowymi niemilymi komentarzami w moja strone
#46
To wszystko co pisalam mialo swoja przyczyne
Niedostępny
#47
(03-09-2018, 22:14)SelinaVenom napisał(a): Na skrinach widac jedno a bylo inaczej co wszyscy wiemyXD To ty zaczales prowokowac ze swoimi HEJ ZNAM TWOJE NAZWISKO albo JAKIE MASZ GRABIE HIHIHAHA

Brak dowodów - więc nic takiego nie mówił.
#48
Przez to ,że mam huba w znajomych ?XD czyli zabraniasz mi robić co chce.
O i podanie ich na serwie to tak jakby wykrzyczeć na ulicy tak: "Jan Kowalski z 2A dostał palę z plastyki" to tylko przykład.
MEFEDRON


Niedostępny
#49
NO ALE ZROZUM ZE NIE POWINIENES XD o to chodzi
Niedostępny
#50
Klaudia też nie powinna pisać mojego nazwiska. Teraz tak i tak już znam jej xDD
MEFEDRON


Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości