Loganie z użyciem /spawn
#11
Co 20 gracz i nie dalaby rady? Idź ty. Na pvp nie gra 300 osób

Niedostępny
#12
(06-16-2016, 05:13)Remi2005pl napisał(a): Ale jak by były kary to by trzeba było:
1.Nagrywać ciągle filmiki (jak się bijemy)
2.Było by tyle skarg na forum , że administracja nie dała by rady wszystkich banować i średnio był by co 20 gracz banowany

ohhh nie grasz tam a sie wypowiadasz, po co wgl cos pisac jak nie masz pojecia o tamtejszej sytuacji

nie loga tam kazdy, tylko jest kilku takich delikwentow ktorzy robią to notorycznie

gra na serwerze jest na tyle dynamiczna ze w ciagu 10 minut spokojnie nagrasz wystarczajaco przykladow na loganie takiej osoby; nawet jakbys nie nagrywal od poczatku gdy ten ktoś zacznie logać, na pewno zdążysz potem go uwiecznić i jego "zagrywki"
¯\_(ツ)_/¯
#13
Croxx a gdzie cały screen shot ? może pokażesz coś nam
(a jeśli ktoś nie wie że on tam jest to co będzie miał bana za nic ?lub co 5 sec jakiś gracz cały czas idzę w to same miejsce do innego gracza żeby go zabić to co ? Trzeba coś zrobić jak dlamnie niech tak zostanie jak jest)
[Obrazek: a887943669cfcc3eda4453ba8ca8b744.gif]
#14
[Obrazek: cfab3713ca.jpg]
prosze bardzo, caly screenshot ;p

(06-16-2016, 11:49)denncek napisał(a): Croxx a gdzie cały screen shot ? może pokażesz coś nam
(a jeśli ktoś nie wie że on tam jest to co będzie miał bana za nic ?lub co 5 sec jakiś gracz cały czas idzę w to same miejsce do innego gracza żeby go zabić to co ? Trzeba coś zrobić jak dlamnie niech tak zostanie jak jest)

odzywa sie ten który robi to notorycznie i na tym opiera swoją całą gre, na wiecznym loganiu xd

bana dostanie po tym, jezeli filmik bedzie posiadal odpowiednie dowody, a nie randomowe wyjscia z areny (a ja już sie o to postaram żeby były odpowiednie B) )
¯\_(ツ)_/¯
#15
*a bo 1 min wcześniej ale no cóż tylko to ss'owałeś co mogłeś*
nie tylko ja to napisałem.
[Obrazek: a887943669cfcc3eda4453ba8ca8b744.gif]
#16
nie rozumiem po co wszczynasz tutaj jakąś drame, coś ci nie pasuje, uraziłem cie - to trzeba bylo robic ssy i napisac skarge

moze by sie ktos z administracji wypowiedział? O niewiele prosze a problem z tym jest naprawdę spory
¯\_(ツ)_/¯
#17
A ja będę taki supportive. I spammotive

Jestem za.
Popatrz *kaszel* ranking PVP *kaszel* K/D Ratio *kaszel* 17-18 *kaszel*. Ah i popatrz *kaszel* cena snajperki i bucików czy czegoś tam *kaszel*.
Już wziąłem Gripex

Tak powiedzmy 3x /spawn lub logout (bez autologa) = kara
Autologout to oczywiście jest ban za cheaty
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#18
To teraz trzeba wprowadzić na serwer informacje żeby ktoś ktos nie posiada forum żeby wiedzial , a na ile beda bany ? XD

//Hayer
To nie jest postanowione jeszcze. Nie wiem... z dzień? Spekuluję.
poka poka poka
#19
Wracajac do tej wypowiedzi:
(06-16-2016, 05:13)Remi2005pl napisał(a): Ale jak by były kary to by trzeba było:
Było by tyle skarg na forum , że administracja nie dała by rady wszystkich banować i średnio był by co 20 gracz banowany

Już ja bym sie tym odpowiednio zajął xD

Serio, bardzo przeszkadza jak niektorzy perfidnie logają po trafieniu ;-;
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#20
(06-17-2016, 20:22)HubPlayGames napisał(a): Wracajac do tej wypowiedzi:
(06-16-2016, 05:13)Remi2005pl napisał(a): Ale jak by były kary to by trzeba było:
Było by tyle skarg na forum , że administracja nie dała by rady wszystkich banować i średnio był by co 20 gracz banowany

Już ja bym sie tym odpowiednio zajął xD

Serio, bardzo przeszkadza jak niektorzy perfidnie logają po trafieniu ;-;

Mnie sie tam wydawalo, ze forum jest od skarg ;-;
Remiuszu (lol), to czy Administracja da sobie rade czy nie nie jest twoja sprawa Hub na moda.

Temat;
Na tak ;x


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości