Loganie z użyciem /spawn
#1
Witam

Wiem wiem, było mnóstwo wątków odnośnie logania - nie ma odpowiedniego pluginu, stir nie ma czasu (kurde, niedlugo raczej skonczy semestr na studiach to moglby cos dziabnąć, jakiegoś małego pluginka ;p), jak spawn 5 sek to i wejscie na arene 5 sek, bla bla
Skoro nie możecie sobie z tym poradzic to moze wprowadzic kary za zbytnią ilość uciekania na spawn ;p gracz wrzuca filmik gdzie widac ze delikwent ewidentnie ucieka co chwile przed smiercia - administracja daje stosowną karę
Ci co grają na piwipi to wiedzą jak bardzo jest to uciążliwe, pewne osoby robią to na tyle czesto ze zabic praktycznie sie ich nie da, niektorzy robią to na złość widząc że denerwuje to innych (ss by nie byc gołosłownym)
[Obrazek: 4baa660b17.png]

Myśle że jakby dostali pare banow to sytuacja w miare by sie uspokoiła
I żeby nie było - nie dramatyzuje, na żadnym serwerze pvp lub na jakimkolwiek pvp w innej grze nie jest dozwolone uciekanie podczas walki by uniknac smierci
Więc dlaczego miałoby być to dozwolone tutaj?

Długość kar?
Kwestia uzgodnienia, moim zdaniem stopniowo: 6h, kolejny raz na dzień, dwa dni, siedem etc (ewentualnie jakiś pierwszy krótszy)

Wiele nie wymaga to od was, a jakość gry na serwerze i satysfakcja z niej poprawi sie znacznie

Pozdrawiam
Krokiet
¯\_(ツ)_/¯
#2
No jestem za tym aby były wprowadzone kary za loganie.. Big Grin
#3
Uważam że to dobrym pomysł. Przez loganie wielu ludzi się denerwuje, przez co dochodzi do niezbyt przyjemnych sytuacji na czacie.
[Obrazek: source.gif]
#4
Dołączam się do tej propozycji.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
mogło by wprowadzic poprostu zabicie gracza jak sie tepa. Lub wyłaczyc ta komede na pvp .zrobic tylko np. Tabliczke/guzik zeby wyjsc z pvp.
#6
Mozna by bylo dodac Anty-Log ze trzeba odczekac np. przynajmniej 10 sek. zeby mozna bylo wpisywac jakies komendy i przynajmniej 10 sek. zeby lognac.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#7
(06-15-2016, 21:06)Kuba6850 napisał(a): Mozna by bylo dodac Anty-Log ze trzeba odczekac np. przynajmniej 10 sek. zeby mozna bylo wpisywac jakies komendy i przynajmniej 10 sek. zeby lognac.

no ale chodzi o to że Cichusek nie moze znalezc odpowiedniego pluginu ktory by mu pasowal ;/ skoro tak sie nie da, to chociaz kary niech będą
¯\_(ツ)_/¯
#8
Dokładnie tak popieram pana krokieta
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#9
Ten lub podobny plugin był kiedyś na serwerze. Został wycofany z powodu lagów. Proponowałbym przynajmniej spróbować tego na np. tydzień. Jeżeli pojawią się skargi na jeszcze gorsze ściny czy tam lagi, to rozumiem, można zrezygnować.

Już nawet nie pisze tej gadki jak to bardzo pomogłoby serwerowi
Niedostępny
#10
Ale jak by były kary to by trzeba było:
1.Nagrywać ciągle filmiki (jak się bijemy)
2.Było by tyle skarg na forum , że administracja nie dała by rady wszystkich banować i średnio był by co 20 gracz banowany
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości