Skąd pochodzi twój nick?
JacuPL-czemu? Kiedyś jak wchodziłem na NK.pl była Gierka ostateczna rozgrywka.Przy tworzeniu nicku pomyślałem trochę.Mam na imię j
Jacek a (jacu tak namnie mówią więc jacu) pl dodalem bp tak ;d.W MC mam taki nick bo z tej bierki wziąłem
  Odpowiedz
Erbelion - bo tak.
  Odpowiedz
Hmm... dawno dawno dawno dawno dawno dawno bardzo dawno temu stworzylam konto, musialam tylko wymyslic nick. I sobie mysle natalia? (zajety) to dodalam cyfry 99, bo tak napisalam 78, bo tez tak napisalam i 51, bo to szczesliwa cyfra.
  Odpowiedz
(09-14-2013, 18:23)MT324 napisał(a): mój nick pochodzi z ...............................................................................................................................................KONIEC
dopiero napisze moją opowieśc gdy bedzie ten moment (czyli za rok)

[*]

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
(06-25-2014, 23:36)Frost napisał(a):
(09-14-2013, 18:23)MT324 napisał(a): mój nick pochodzi z ...............................................................................................................................................KONIEC
dopiero napisze moją opowieśc gdy bedzie ten moment (czyli za rok)

[*]

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Rok minie we wrześniu ;-;
Niedostępny
  Odpowiedz
Wiem, ale on się września nie doczekał

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Swojego nie muszę chyba tłumaczyć. Każdy przecież to wie
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
Ale mam tez inny nick gdzie indziej _Natuu_, bo tak do mnie wiele osob mowi. Nie mowiac o tych co mowia nata.
  Odpowiedz
Nata

Wyklepane z mojego Samsung Galaxy Trend.

(01-03-2014, 11:07)Invalin napisał(a): Mój nik sie wzioł z tąd gdy pierwszy raz logowalem sie na sky-landa to wyskoczył mi jakiś błąd i pierwszym jego wyrazem było Invigli czy jakoś tak ja to szybko przeczytalem i zrozumialem jako Invalin i tak jjuz zostalo

Invalid to był wyraz nieuku aspoleczny

Wyklepane z mojego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Może MT324 dostanie unbana do września i wejdzie na forum, żwby napisać, dlaczego ma taki nick?

¡¡¡Chcemy odbanowania MT324!!!!!
402 Payment Required
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości