Do Adminów
#11
Tak, bo te 2 kompy mają tylko 1 klawiature
Żal.pl
#12
(05-31-2020, 13:25)H3eartBrok3en napisał(a): Tak, bo te 2 kompy mają tylko 1 klawiature

Jak mogą mieć jedną klawiature ty siebie słyszysz XD ? , on gra na lapku ja na stacionarce lol.
#13
Jak Anioleczem pochodzi z tego samego IP to jest Mk i tyle, nie zgłaszałeś tego nigdzie więc gdzie tu się spinac? Dostałeś już odpowiedź od administratora który ci wszystko wytłumaczył więc...

Zostawię to tak bo się ktoś będzie spinał że nabijam posty.
Żal.pl
#14
(05-31-2020, 13:26)H3eartBrok3en napisał(a): Jak Anioleczem pochodzi z tego samego IP to jest Mk i tyle, nie zgłaszałeś tego nigdzie więc gdzie tu się spinac?

Z tego co wiem to jedno konto może być na jednego kompa , a ja mam  domu 4 to nawet jeśli jego kolega grał nie złamaliśmy żadnej zasady ;Wink Także skończ już prosze Cię . Jakby ci cos robilo ze mam mieć bana . To tylko wychodzi jak chu owa jest administracja . Skoro trzeba takie cos zglaszac to powinno pisac przy logowaniu Wink
#15
(05-31-2020, 13:29)Acipenserek napisał(a):
(05-31-2020, 13:26)H3eartBrok3en napisał(a): Jak Anioleczem pochodzi z tego samego IP to jest Mk i tyle, nie zgłaszałeś tego nigdzie więc gdzie tu się spinac?

Z tego co wiem to jedno konto może być na jednego kompa , a ja mam  domu 4 to nawet jeśli jego kolega grał nie złamaliśmy żadnej zasady ;Wink Także skończ już prosze Cię . Jakby ci cos robilo ze mam mieć bana . To tylko wychodzi jak chu owa jest administracja . Skoro trzeba takie cos zglaszac to powinno pisac przy logowaniu Wink
No wow, też do mnie raz koleżanka przyszła i dostałem bana za Mk i nie robiłem żadnej afery
Żal.pl
#16
(05-31-2020, 13:30)H3eartBrok3en napisał(a):
(05-31-2020, 13:29)Acipenserek napisał(a):
(05-31-2020, 13:26)H3eartBrok3en napisał(a): Jak Anioleczem pochodzi z tego samego IP to jest Mk i tyle, nie zgłaszałeś tego nigdzie więc gdzie tu się spinac?

Z tego co wiem to jedno konto może być na jednego kompa , a ja mam  domu 4 to nawet jeśli jego kolega grał nie złamaliśmy żadnej zasady ;Wink Także skończ już prosze Cię . Jakby ci cos robilo ze mam mieć bana . To tylko wychodzi jak chu owa jest administracja . Skoro trzeba takie cos zglaszac to powinno pisac przy logowaniu Wink
No wow, też do mnie raz koleżanka przyszła i dostałem bana za Mk i nie robiłem żadnej afery

Ale mi nie chodzi juz o te konta , tylko o itemki ktore mialem na nich
#17
Perma za samo multikonto (albo granie z bratem jak twierdzisz) byś nie dostał. Boczek musiał znaleźć coś jeszcze.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#18
(05-31-2020, 13:51)Toiru napisał(a): Perma za samo multikonto (albo granie z bratem jak twierdzisz) byś nie dostał. Boczek musiał znaleźć coś jeszcze.

No to chce wiedziec co jeszcze znalazl XD
#19
(05-31-2020, 13:53)Acipenserek napisał(a):
(05-31-2020, 13:51)Toiru napisał(a): Perma za samo multikonto (albo granie z bratem jak twierdzisz) byś nie dostał. Boczek musiał znaleźć coś jeszcze.

No to chce wiedziec co jeszcze znalazl XD

Bez powodu nie dostałeś, jeżeli masz perma to przyjmij to do wiadomości i następnym razem będziesz wiedział za co, i jak będziesz miał postąpić żeby uniknąć tego.
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#20
(05-31-2020, 14:08)bartosix69_ napisał(a):
(05-31-2020, 13:53)Acipenserek napisał(a):
(05-31-2020, 13:51)Toiru napisał(a): Perma za samo multikonto (albo granie z bratem jak twierdzisz) byś nie dostał. Boczek musiał znaleźć coś jeszcze.

No to chce wiedziec co jeszcze znalazl XD

Bez powodu nie dostałeś, jeżeli masz perma to przyjmij to do wiadomości i następnym razem będziesz wiedział za co, i jak będziesz miał postąpić żeby uniknąć tego.

Stary jesteś żałosny XD , tak jak tutejsza administracja , nie umią się przyznać do błędu i tyle , pewnie rozmawiam z 12-15 latkami


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości