Do Adminów
#1
Exclamation 
Witam, zostałem niesłusznie zbanowany z bratem . Odwołuje się do odbanowania. Moge odesłac adminowi zdjęcia naszych dowodów. Nick Asipenserek i Acipenserek
#2
(05-31-2020, 12:55)JTdiro napisał(a): Takie rzeczy trzeba zglaszac przed banem.

Skąd miałem wiedzieć ,że za wspólne granie z bratem jest perm XD prosze cię skończ
#3
(05-31-2020, 13:04)JTdiro napisał(a): Z tego co widze to bana za mk dostal jeszcze Anioleczem, wiec  ban za mk jest sluszny nawet jesli jedno z kont to konto twojego brata.

A co mnie obchodzi jakieś konto Anioleczem XD
#4
przez kilka minut jedno z kont sie ruszalo, a drugie stalo w miejscu. dodatkowo oba konta sa z tego samogo ip co konto zbanowanego gracza Anioleczem.
#5
(05-31-2020, 13:08)Boczek napisał(a): przez kilka minut jedno z kont sie ruszalo, a drugie stalo w miejscu. dodatkowo oba konta sa z tego samogo ip co konto zbanowanego gracza Anioleczem.

Mówie Ci ,że to konto Anioleczem mnie nie obchodzi bo mój brat grał razem z jakimś tam swoim kolegą na naszych kompach i może być zbanowane XD. Chce odzyskać konto i tyle.
#6
(05-31-2020, 13:16)JTdiro napisał(a):
(05-31-2020, 13:13)Acipenserek napisał(a):
(05-31-2020, 13:08)Boczek napisał(a): przez kilka minut jedno z kont sie ruszalo, a drugie stalo w miejscu. dodatkowo oba konta sa z tego samogo ip co konto zbanowanego gracza Anioleczem.

Mówie Ci ,że to konto Anioleczem mnie nie obchodzi bo mój brat grał razem z jakimś tam swoim kolegą na naszych kompach i może być zbanowane XD. Chce odzyskać konto i tyle.

Mhmm, gral z kolega. Pewnie mial 1 klawiature i musial podpinac ja pod 2 rozne kompy, dlatego ruszali sie na zmiane.

Mamy dwa kompy i dwa laptopy w domu proszę Cię XD. Jak chcecie odbanujcie na chwile i pokażemy że możemy chodzić w tym samym czasie XD . To jest już naprawde parodia co próbujecie udowodnić.
#7
Jak nie ruszaliscie się w tym samym momencie to oczywiste że to mk
Żal.pl
#8
(05-31-2020, 13:21)H3eartBrok3en napisał(a): Jak nie ruszaliscie się w tym samym momencie to oczywiste że to mk

Gdzie jest jakaś zasada że trzeba sie cały czas ruszać ,nie kontroluje cały czas brata żeby chodził pewnie miał zw xD.
#9
To akurat słabe wytłumaczenie, miał zw akurat wtedy gdy ty chodziłeś?
Żal.pl
#10
(05-31-2020, 13:24)H3eartBrok3en napisał(a): To akurat słabe wytłumaczenie, miał zw akurat wtedy gdy ty chodziłeś?

Stary gramy na dwóch różnych kompach czego ty nie rozumiesz XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości