"Ban Za Cheaty Gdy Ich Nie Było"
#11
(09-03-2017, 11:02)Minecraftowy napisał(a):
(09-03-2017, 10:02)HubPlayGames napisał(a): to dlaczego rozgladales się w ciemności i robiles tunele prowadzące idealnie do rud..
Widać kto używa x-ray'a Smile

tak, Abdul ma cheaty natomiast sprawdzając go chodze za nim i widze co robi
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#12
(09-03-2017, 11:02)Minecraftowy napisał(a):
(09-03-2017, 10:02)HubPlayGames napisał(a): to dlaczego rozgladales się w ciemności i robiles tunele prowadzące idealnie do rud..


Widać kto używa x-ray'a Smile

(09-03-2017, 10:13)HubPlayGames napisał(a): nie musze mieć dowodow żeby zbanowac

Troszkę zajeżdża absolutyzmem Wink
Nie koniecznie używa xraya, mógł na vanishu za nim chodzić i dochodzić do tych rud, nawet jakby używał to moderator/admin może, dzięki temu właśnie "xrayowi" ma łatwiej z łapaniem innych "xrayowców" bo poprostu widzi jak kopią.

Ogólnie nie ma co się sprzeczać, admin ma zawsze racje i jak widzi, że czitujesz to czitujesz, hub zamknij wątek ;p
#13
Jest takze taka mozliwosc ze kopał kopał aż się dokopal do tych rud. Bo idąc na "ślepo" do przodu cały czas jest jakaś możliwość ze trafi prosto do rudy diax

Nawet bez x raja
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#14
Tak, ale zapewne to było kilkukrotnie. Jeszcze raz powtarzam:
"ADMIN MA ZAWSZE RACJE"
ban to ban.
#15
Da się nawet kilkukrotnie bez R entgena

(09-03-2017, 10:13)HubPlayGames napisał(a): nie musze mieć dowodow żeby zbanowac

Co na to powiesz riderku?
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#16
On powiedział to w sensie: Że jak banuje nie musi robić screenów czy filmiku na dowód.
Tak na marginesie: Szansa na kilkukrotne przejście i znalezienie rud diax jest taka jak dostanie miliona na classicu od pierwszej lepszej osoby.
#17
(09-03-2017, 11:15)Rider napisał(a): Tak, ale zapewne to było kilkukrotnie. Jeszcze raz powtarzam:
"ADMIN MA ZAWSZE RACJE"
ban to ban.
A co jeżeli Hub nie jest administratorem, tylko pomocnikiem, tak w woli ścisłości? Rolleyes

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#18
Pomocnik, administrator itp mają i tak większe moce niż zwykły gracz. Ma prawo do banowania i banuje i nie musi nikomu udowadniać czy ta osoba zbanowana została zbanowana słusznie czy nie, chociaż nigdy bana za nic sie nie dostaje.
#19
Rider podlizujesz się adminowi tak samo jak hub(patrz Sygna mateuu)
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#20
Ech, a gdybyś ty dostał bana, powód: jesteś d*bil, to też uznasz że ma rację?

Nie krytykuje tu pana pomocnika, bo robi to co musi.

Dziwi mnie tylko to twoje wierzenie... Normalnie jakby to było dla ciebie jakieś bóstwo.
Administrator/moderator czy kto tam jeszcze, to też człowiek i może się mylić. Nie mówię że w tym przypadku zrobił źle, bo musiał go zbanować chodzi mi ogólnie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości