"Ban Za Cheaty Gdy Ich Nie Było"
#1
Witam mam problem ponieważ kopałem sobie diamenty dużo ich nie nazbierałem kopie ze 5-minut naglę wywala mnie z serwera i piszę że dostałem bana za cheaty - xray na 7 dni nie używam cheatów wolę grać uczciwie gdybym miał cheaty to bym był bogaty i prosiłbym o unbana ponieważ naprawdę ich nie używam i chciałbym pograć dziś na serwerze bo chciałem sobie dom postawić.
#2
Jak mogles ich nie uzywac jak dostales bana...
Hub cie obserwowal troche i w koncu stwierdzil ze sa u ciebie cheaty (x-ray), wiec dostales tego bana.
#3
to dlaczego rozgladales się w ciemności i robiles tunele prowadzące idealnie do rud..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Masz dowody? nie więc nie banuj mogłeś nagrać to i pokazać cichuskowi albo zbanować mnie na czas wyjaśnienia tej sprawy miałem serwery minecrafta dość pojemne i wiem jak to się robi takim adminem jesteś że nie umiesz uczciwie zbanować gracza jak masz filmik nagrany jak to robiłem to mogę się z tobą zgodzić.
#5
Ale po co on ma nagrywac skoro sam moze banowac...
Nie musi cichuskowi pokazywac, skoro uznal ze masz cheaty - zbanowal. Proste. Wlasnie zbanowal cie jakby uczciwie, bo wykryl u ciebie te cheaty.
#6
nie musze mieć dowodow żeby zbanowac
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Toć proszę odbanujcie mnie chcę sobie pograć bo uwielbiam ten serwer.
#8
(09-03-2017, 10:57)AbdulPaluch napisał(a): Toć proszę odbanujcie mnie chcę sobie pograć bo uwielbiam ten serwer.
Pograsz sobie za tydzień jak Ci minie kara, musisz ponieść kare za cheaty.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#9
(09-03-2017, 10:02)HubPlayGames napisał(a): to dlaczego rozgladales się w ciemności i robiles tunele prowadzące idealnie do rud..


Widać kto używa x-ray'a Smile

(09-03-2017, 10:13)HubPlayGames napisał(a): nie musze mieć dowodow żeby zbanowac

Troszkę zajeżdża absolutyzmem Wink
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#10
(09-03-2017, 10:57)AbdulPaluch napisał(a): Toć proszę odbanujcie mnie chcę sobie pograć bo uwielbiam ten serwer.

Zmieniasz zdanie :/
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości