unban all
#21
(12-08-2016, 17:42)Dejo napisał(a): , że Cichusek musiałby się skonsultować z resztą swojego teamu czy po prostu by się tego podjęli.
Powiem tak, czy nazwanie teamem dwóch osób to nie przesada?
A sam jestem na nie. To raczej zmartwienie cichego ze mało osób gra i jeszcze mniej kupuje vipa


Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#22
Bezsens
Po 1. Było by albo:
a) Milion graczy, nie dało by się wbić i połowę trzeba byłoby znowu banować
b) Prawie brak różnicy, a te 4-5 osób i tak zaraz bana dostaną
Po 2. Ban to ban, nie powinno się dawać UB tak po prostu
Po 3. Czy istnieje w ogóle komenda /ub @a?
Jak nie, to myślisz, że Cichemu albo Hajerowi chce się odbanowywać tylu graczy
Po 4. 60% banów to MK
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#23
(12-08-2016, 18:18)BSRF napisał(a): Bezsens
Po 1. Było by albo:
a) Milion graczy, nie dało by się wbić i połowę trzeba byłoby znowu banować
b) Prawie brak różnicy, a te 4-5 osób i tak zaraz bana dostaną
Po 2. Ban to ban, nie powinno się dawać UB tak po prostu
Po 3. Czy istnieje w ogóle komenda /ub @a?
Jak nie, to myślisz, że Cichemu albo Hajerowi chce się odbanowywać tylu graczy
Po 4. 60% banów to MK
Na pewno istatnieje cos zeby cały serwer dostał ub all
W konsoli chyba jest to
poka poka poka
#24
Dam kilka powodów na " nie "
1. Za dużo osób na serwerze nikt nie będzie mógł wbić i pograć
2. Wrócą starzy cheaterzy
3. Cichusek nie da rady wyrabiać z nowymi zgłaszanymi osobami ( cheaty )
4. Dużo nowych mk
5. Gracze którzy dostali perma nie mają bana bez powodu Wink , więc zawinili nie sądzisz ?
Btw BSRF , da się odbanować każdego naraz , komendy może nie ma ale jest lista w której są zbanowani gracze na serwerze Skyland itp , na consoli ;D
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#25
Czyli do zamknięcia za dużo na nie a i tak Cichy się nie zgodzi.Btw ile można robić wątków o ub all ...
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#26
(12-08-2016, 18:52)Grzancia napisał(a): Czyli do zamknięcia za dużo na nie a i tak Cichy się nie zgodzi.Btw ile można robić wątków o ub all ...

I co z tego ze dużo na nie?
Pewnie Cichusek sie i tak nie zrobi Ub all , ale czy ktoś chciał gorsze snajperki nie?
Słowo Cichuska liczy sie najbardziej może być z milion ma nie lub tak a i tak o tym zdecyduje Cichy.
poka poka poka
#27
(12-08-2016, 19:14)MELMAN napisał(a):
(12-08-2016, 18:52)Grzancia napisał(a): Czyli do zamknięcia za dużo na nie a i tak Cichy się nie zgodzi.Btw ile można robić wątków o ub all ...

I co z tego ze dużo na nie?
Pewnie Cichusek sie i tak nie zrobi Ub all , ale czy ktoś chciał gorsze snajperki nie?
Słowo Cichuska liczy sie najbardziej może być z milion ma nie lub tak a i tak o tym zdecyduje Cichy.
No ale ty pomyślałeś może coś? Ub dla kazdego cheatera, mk, reklamującego serwa. Spina się kazdy ze dużo cheaterów a ty jeszcze chcesz ich zunbanować

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

(12-08-2016, 19:14)MELMAN napisał(a): Pewnie Cichusek sie i tak nie zrobi Ub all

Skoro wiesz to po co piszesz ta propozycje
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#28
Bo to zależy od dnia i humoru Cichego
poka poka poka
#29
Na nie, takie samo zdanie jak Hubert.
#30
Dramatyzujecie. Czy wy naprawdę myślicie, że uaktywnią się konta które reklamowały jakieś dzikie serwery ? Takie konta były założone tylko w celu reklamy, 80% tych serwerów już prawdopodobnie nie istnieje. Mk jeśli ktoś chce to robi do dzisiaj, proxy, vpn i mam nowe konto skoro aż tak bardzo je chcę, żeby nie mieć dużego pingu mogę równie dobrze mogę napisać do firmy która zakładała mi internet, że adres ip który teraz mam jest na bl w wielu miejscach i chcę inny. Piszecie że będzie dużo ludzi na serwerze. Ja myślę, że to plus. Dawniej o 19:00 żeby wejść na skyblock dobijałem się 10-15 minut. Dzięki temu więcej osób wykupuje rangi.
Poza tym nie wiem dlaczego powstała tutaj taka tradycja, że niezależnie jaki jest temat to wszyscy się dobijają nawet jeśli nie mają nic nowego do dodania. Rozumiem, wyrażanie własnych opinii, ale nie po 2-3 razy takiej samej.. Powstaje temat w pod-forum skyblock a wkraczają osoby z pistoletów, water itp i robi się sztuczny tłum.
☻/
/▌
/ \


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości