Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
unban all - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Sky-Land.pl (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Forum - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: unban all (/showthread.php?tid=23770)

Strony: 1 2 3 4


unban all - MELMAN - 12-08-2016

Witam pamiętam jak rok temu na pistoletach gralo po 50osob nieważne czy to byl środek tygodnia , wakacje czy rok szkolny.Wiem ze nie tylko przez to gra tak mało osób bo tez dużo osób odeszło od pistoletów po znerfieniu snajperki ja osobiście nie dlatego.Teraz na pistoletach nie ma z kim sie strzelać... Podkradasz kile a walczysz z max 5 osobami które maja snajperkę kiedyś pamiętam że , ze snajperka gral 2/4 serwera i sie działo wtedy a teraz nie musisz sie bac niczego , vip i Svip sie juz nie opłaca jak kiedyś ze vip ratowal cie ze strzału ze snajpy teraz rzadko sie spotyka osobę ze snajperka.
Wiem ze dużo osób będzie na nie pewnie ty Cichy tez ale jakbyś dal tego unbana dla all np na święta to byśmy wszyscy zobaczyli kto sie ogarnął kto nie , jeśli dasz fsmtycznie ten unban all to jak ktoś będzie nie przestrzegał zasad i jakby dostał bana normalnie za obraze na tydzień to by dostał/dostala od razu perma , myślę ze można spróbować bo bardzo dużo takich topowych z pierwszej setki osób dostalo bany.
Osobiście znam dużo osób które nie maja perma i przestały grac na pistoletach z tych powodów , ze nie ma sie z kim strzelać oraz walczyć.

Jeszcze raz mowie ze , wiem ze nie tylko tego powodu odeszło dużo osób.

Myślę ze Cichusen przemyślisz to
Bo nawet na Filmach rzepielinki widać jak sie kiedyś gralo ze musiałeś ske bronic , ze odskocznia byla przydatna!
Pozdrawiam!


RE: unban all - Kaukazu - 12-08-2016

Popieram......


RE: unban all - Marej - 12-08-2016

Popieram

Magda Lejzer


RE: unban all - Croxx - 12-08-2016

Oczywiście że nie, ban to ban, jak ktoś myśli że zasłużył na ub to niech prosi. Ilość ludzi zbanowanych jest too damn high, jak ty sobie wyobrażasz nagle odbanowanie tego wszystkiego dx a robienie wyjątków i odbanowanie szczególnych osób nie jest na miejscu


RE: unban all - HubPlayGames - 12-08-2016

A ja jestem na nie, bo nie po to byli banowani zeby teraz mogli se grac, np. taki moj kolega bruno


RE: unban all - Kaukazu - 12-08-2016

(12-08-2016, 15:16)HubPlayGames napisał(a): A ja jestem na nie, bo nie po to byli banowani zeby teraz mogli se grac, np. taki moj kolega bruno

żebyś się nie zdziwił panie uczciwy... ;c


RE: unban all - HubPlayGames - 12-08-2016

(12-08-2016, 15:17)Kaukazu napisał(a):
(12-08-2016, 15:16)HubPlayGames napisał(a): A ja jestem na nie, bo nie po to byli banowani zeby teraz mogli se grac, np. taki moj kolega bruno

żebyś się nie zdziwił panie uczciwy... ;c
Co zebym sie nie zdziwil? Ja nie mam problemow bo nie cheatuje, nie kradne. Jesli cos zrobilem to prosze bardzo zglos Tongue


RE: unban all - MELMAN - 12-08-2016

Czyli nadal chcecie grac w takich małych ilościach ?
Mhm... Fajnie

Po za tym nie wiem czy chociaż raz bylo cls takiego na skyland to czemu by chociaż raz teraz by nie mogło być ?
Na większym serwerach można kupić unbana , poprosić o ub lub zaczekać na ub all
A na skyland można jedynie poprosić.


RE: unban all - Croxx - 12-08-2016

ileż to razy były takie "kryzysy" a potem liczba graczy znacznie wzrastała, poczekaj na świeta/ferie zobaczysz roznice


RE: unban all - MELMAN - 12-08-2016

Kiedyś nie zależnie czy byl rok szkolny , środek tygodnia , wakacje ilość graczy byla taka sama.
Tylko ze ten kryzys juz troche trwa.
Croxx zobacz kiedy rzepielinka nagrywała odc dokładnie miesiąc , i w filmiku klikala tab zobacz ile ludzi gralo w czasie roku szkolnego.

(12-08-2016, 15:26)MT324 napisał(a): Kurde a chcesz żeby taki głupek co ma cheaty dostał unbana ? Może się zmieni i nie będzie używał wspomagaczy ale niech napisze wątek z przeprosinami i może cichy da unbana .A może się nie zmieni i nadal taki bebok będzie grał z haksami chciałbyś tak ?
Jestem na nie.
Jakby każdy prosił o UB to ciekaw jestem jak jeden Administrator by sobie z tym poradził Smile