Skąd pochodzi twój nick?
#61
Mój mysio17. Mysio dlatego, że w dzieciństwie(gdzieś gdy miałem 5 lat) lubiłem myszkę miki. A 17 to, że to mój szczęśliwy numer.
A teraz z tych bajek wyrosłem dawno temu. Tongue
[Obrazek: a97782342b733f82c3ba94b60fb83357.png]

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszem po polsku.


  Odpowiedz
#62
To zrobiłeś ten profil mając 5 lat ? :3
Ziemniaki ? Emerald
  Odpowiedz
#63
mój nick tak? Big Grin w sumie krótko, ksywka z placu pochądząca od nazwiska Big Grin
"Nie ważne czym jeździsz, ważne jak jeździsz" Smile
  Odpowiedz
#64
Mój nick ... Ehh . Każdy wie skąd .
Ziemniaki ? Emerald
  Odpowiedz
#65
(07-02-2013, 21:17)Nick napisał(a): To zrobiłeś ten profil mając 5 lat ? :3

Nie skąd. Kiedy miałem 10 lat. To tylko nawiązanie do mojego dzieciństwa.
[Obrazek: a97782342b733f82c3ba94b60fb83357.png]

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszem po polsku.


  Odpowiedz
#66
Maciek3533 - 1. klasa podstawowej. Nwm czemu, ale zrobiłem sobię "3533" bo tak. Nie miałem pomysłu.
mj1 - 3. klasa podstawowej. Zrobiłem tak, bo jakoś kliknąłem 3 litery z klawiatury, bo chciałem cheatować na Free Aqua Zoo (nie polecam ;d) (robiłem sb nowe konta - na start było 1000 $ i sb przelewałem na gł. konto). Jakoś mi się spodobał ten nick. :|
CJ / Cejock - Zacząłem zakuwać angielski na 6. Po (udanej) nauce pomyślałem nad zmianą nazwy. "Jakiś nick po angielsku byłby fajny..." - pomyślałem. I powstał CJ, jednak wszędzie był za krótki, nie dziwię się...
No, i wreszcie Erbelion - Gdy zakładałem sobie konto na Mojangu, nick Cejock był zajęty. Wtedy pomyślałem o Esserinie. "Fajnie byłoby mieć nick z literą "E" na początku.". I powstał Erbelon. Był zajęty, więc wstawiłem literkę "i" i powstał mój nick. Big Grin
  Odpowiedz
#67
i wreszcie
Niedostępny
  Odpowiedz
#68
Hemo17 hmm To ma się kojarzy z tym że to znaczy neantańczy a 17 to moja ulubiona liczba.
Obecnie wole sonic011 bo sonic jest popularny a cyrfa 011 to tak przypadło Tongue
  Odpowiedz
#69
Ale odkopany temat. Posługuje się zwykle nickiem: ProdukcjaChaosu, ale koleżanka narzekała, że długo się pisze mój nick w grze [ta, która ma jeszcze dłuższy] i żeby było krócej to jestem pod Chaos Smile I niebywale to do mnie pasuje Wink
  Odpowiedz
#70
moj nick... adamsziler ... powstal gdy jebnalem glowa o klawiature on mi sie ukazal przed oczyma...
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości