4 fps console gameplay :)
#11
to dlaczego inni maja takie spadki... ? Cry
ja nawet na warp dzialki nie moge wbic.
#12
yyy macie renderowanie np 32 chunk grafika dokladna itp? jak macie kompy tanie chodz ja mam kompa teraz drugiego za 2,5tysiaka i mi wiedzmin 3 idzie na wysokich
#13
(12-08-2015, 18:09)Rzepielinka napisał(a): Ale mechanizm z wyrzutnikami dyń jest, prawdopodobnie od tego się zaczęło...

na prison usunel mi dzialke dalej jest -1 fps
#14
(12-08-2015, 18:18)RXWojna napisał(a): Powiadasz ze masz lagi to masz kompa z kartonu?

Ilosc fps na lapku z 2007rokuSmile (wiem klasyk )

Sam pokazujesz ss'y, na ktorych masz 5-13 fps... czy to jest normalne? Ja, jak niektórych zaprowadzam do swojej dzialki to widze, ze nie moga sie ruszyc po wejsciu w teleport... ;/
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#15
(12-08-2015, 18:23)HubPlayGames napisał(a):
(12-08-2015, 18:18)RXWojna napisał(a): Powiadasz ze masz lagi to masz kompa z kartonu?

Ilosc fps na lapku z 2007rokuSmile (wiem klasyk )

Sam pokazujesz ss'y, na ktorych masz 5-13 fps... czy to jest normalne? Ja, jak niektórych zaprowadzam do swojej dzialki to widze, ze nie moga sie ruszyc po wejsciu w teleport... ;/


yyy ale to po 1 jest lapek i z 2007 albo cos okolo tego
#16
(12-08-2015, 18:23)HubPlayGames napisał(a):
(12-08-2015, 18:18)RXWojna napisał(a): Powiadasz ze masz lagi to masz kompa z kartonu?

Ilosc fps na lapku z 2007rokuSmile (wiem klasyk )

Sam pokazujesz ss'y, na ktorych masz 5-13 fps... czy to jest normalne? Ja, jak niektórych zaprowadzam do swojej dzialki to widze, ze nie moga sie ruszyc po wejsciu w teleport... ;/

Co z tego, że ma tyle fpsów?
Ważne jest to, że nie ma wg ścin i wszystko chodzi mu płynnie.
Skakałem, biegałem w jego dyniarce i nie mam żadnych problemów.
#17
12 fps takie grywalne.
Jeżeli chcesz, aby każdemu działało jak twoje "100 fps w dyniarce" to załóż fundację. Tak się nie staniej.

P.S.: Crashuje niektórym, a na moim 1.7.2 wyrzuca przy teleporcie na działki.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#18
(12-08-2015, 18:27)Puyan napisał(a):
(12-08-2015, 18:23)HubPlayGames napisał(a):
(12-08-2015, 18:18)RXWojna napisał(a): Powiadasz ze masz lagi to masz kompa z kartonu?

Ilosc fps na lapku z 2007rokuSmile (wiem klasyk )

Sam pokazujesz ss'y, na ktorych masz 5-13 fps... czy to jest normalne? Ja, jak niektórych zaprowadzam do swojej dzialki to widze, ze nie moga sie ruszyc po wejsciu w teleport... ;/

Co z tego, że ma tyle fpsów?
Ważne jest to, że nie ma wg ścin i wszystko chodzi mu płynnie.
Skakałem, biegałem w jego dyniarce i nie mam żadnych problemów.

lagi zaczynaja sie po przekroczeniu konca dzialki 0;0 w kierunku 1;0 mam tam pare fps 2-10 i scinki ze sie nie da budowac, do wczoraj nie bylo tam nic na niej a byly takie same lagi
#19
Ja powiem tyle że dawno tam nie byłem (ide sprawdzić)
ALE zawsze tam miałem lagi jedynie jak sobie niektóre detale powylanczalam to się dalo z może 30 uciagnac
Polecam zainstalować optifina i wylaczyc kilka opcji a nawet 1000 fps można mieć chociaż tyle nie potrzeba ;p ale ja tam mam dobrego kompa ;d
........................................UwU
Niedostępny
#20
ja jak wchodze w teleport to mi sie minecraft crashuje Tongue a normalnie mam 20-35 fps
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości