4 fps console gameplay :)
#1
Nie wiem jak wy, ale mi tnie bardzo na działkach RXWojny1, w szczególności na tej poniżej na screenach.
Jak się tam sprawa ma u Was? Tam jest jakiś zegar odpalony, dyniarka i cos jeszcze...

Id działki + fpsy gdy się tylko odwrócę o 180 stopni
[Obrazek: n55vC1d.png]
[Obrazek: SCIW1mn.png]
Inne miejce z widokiem na działkę:
[Obrazek: rqLSoHj.png]
Dla porównania 2 działki dalej:
[Obrazek: rqLSoHj.png]

Ripperoni fpsy :/
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#2
Hayer kiedyś na prison w magazynie RXWojny było takie msc. że -2 fps'y były xd


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#3
proponuje cos z tym zrobic bo mi tam az mc wywala....
#4
Ja mam podobnie, ale na dzialce 2;1 przy tabliczce z oznaczeniem czyja jest ta dzialka. Nie piszcie, ze to moje mechanizmy, tylko na swojej dzialce Rzepka cos pobudowała, ale nwm co ;/ strasznie mi laguje i innym ;C
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Przecież ja tam prawie nic nie mam... Na 2:1 mam tylko 3 farmy, kaktusiarnię i nic więcej. Zapytaj Wojnę o jego "disco" migające lampki glowstone. Do tego zbudował jeszcze mechanizmy wyrzucające dynie, żal. Jakoś do tej pory moje działki nikomu nie przeszkadzały, a teraz nagle wszystko moja wina.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
(12-08-2015, 18:01)Rzepielinka napisał(a): Przecież ja tam prawie nic nie mam... Na 2:1 mam tylko 3 farmy, kaktusiarnię i nic więcej. Zapytaj Wojnę o jego "disco" migające lampki glowstone. Do tego zbudował jeszcze mechanizmy wyrzucające dynie, żal. Jakoś do tej pory moje działki nikomu nie przeszkadzały, a teraz nagle wszystko moja wina.
Ale mi nie chodzi o to, by na cb naskoczyc czy cos. Poprostu moze jest jakies rozwiazanie zeby tych lagow nie bylo ;c
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
(12-08-2015, 18:03)HubPlayGames napisał(a):
(12-08-2015, 18:01)Rzepielinka napisał(a): Przecież ja tam prawie nic nie mam... Na 2:1 mam tylko 3 farmy, kaktusiarnię i nic więcej. Zapytaj Wojnę o jego "disco" migające lampki glowstone. Do tego zbudował jeszcze mechanizmy wyrzucające dynie, żal. Jakoś do tej pory moje działki nikomu nie przeszkadzały, a teraz nagle wszystko moja wina.
Ale mi nie chodzi o to, by na cb naskoczyc czy cos. Poprostu moze jest jakies rozwiazanie zeby tych lagow nie bylo ;c

proponuje usunac dyniarke wojny Tongue
#8
(12-08-2015, 18:06)Kuba6850 napisał(a):
(12-08-2015, 18:03)HubPlayGames napisał(a):
(12-08-2015, 18:01)Rzepielinka napisał(a): Przecież ja tam prawie nic nie mam... Na 2:1 mam tylko 3 farmy, kaktusiarnię i nic więcej. Zapytaj Wojnę o jego "disco" migające lampki glowstone. Do tego zbudował jeszcze mechanizmy wyrzucające dynie, żal. Jakoś do tej pory moje działki nikomu nie przeszkadzały, a teraz nagle wszystko moja wina.
Ale mi nie chodzi o to, by na cb naskoczyc czy cos. Poprostu moze jest jakies rozwiazanie zeby tych lagow nie bylo ;c

proponuje usunac dyniarke wojny Tongue

Ale dyniarka wojny jest daleko od mojej dzialki :C, to chyba nie ma wpływu na te lagi.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
EJ ale to by była przesada. Jak by się dało to może ją przenieść na jakieś id 80;80 to by było lepsze rozwiązanie


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#10
Ale mechanizm z wyrzutnikami dyń jest, prawdopodobnie od tego się zaczęło...
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości