Kosci z graczy.
#11
(06-11-2017, 13:16)M_A_T_I napisał(a): Ciekawe kto by siedzial 10 godzin i sie nawal ciagle? Nikt.
Ja i moj kolega z checia Big Grin
Gdybym tam tylko jeszcze grał...
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#12
(06-11-2017, 16:10)BSRF napisał(a):
(06-11-2017, 13:16)M_A_T_I napisał(a): Ciekawe kto by siedzial 10 godzin i sie nawal ciagle? Nikt.
Ja i moj kolega z checia Big Grin
Gdybym tam tylko jeszcze grał...
Ale po co komu kosci, na skupie ich nie ma (chyba). Warto takie cos dodac do pvp.
#13
nie wiem czy jest sens.
oto moje powody:
1. to classic, a nie jakis zmodernizowany tryb gry w ktorym wypadaja dziwne rzeczy jak na skyblocku.
2. kosci, strzaly, mieso itp prawie przez kazdego sa uznawane za rzeczy niepotrzebne i za smieci, czesto laduja w jednej wielkiej skrzyni, gdzie zbierane sa stackami, a potem wyrzucane.
3. nawet jezeli jest cos z tego w skupie (juz nie pamietam), to nikomu nie bedzie sie oplacalo na tym zarabiac, nawet jakby za caly stack takich smieci dostal 5-10$.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Kosci sie przydaja, jak chcesz zrobic biale szklo itd. Dodatkowo do sadzenia drzew.
Zgnile mieso, jakby ktos byl biedny na jedzenie (w co watpie).
Strzaly przydaja sie na pvp do strzelania z luku jak i w netherze.
#15
Zgniłym mięsem można karmić psa, więc przyda się dla biednych co nie mają czym karmić psa. XD
Niedostępny
#16
(06-12-2017, 14:21)JTdiro napisał(a): Zgniłym mięsem można karmić psa, więc przyda się dla biednych co nie mają czym karmić psa. XD

Pff glupie nabijanie postow.
Pozdrawiam
Niedostępny
#17
Biedni którzy maja psa XDD 1 jajko psa ponad 4k XD
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#18
Jak dla mnie kości mogą być .-.
Niedostępny
#19
no tak, bo przeciez tyle psow karmicie przy uzyciu zgnilego miesa i sadzicie drzew za pomoca maczki kostnej..
z luku tez malo ktory gracz strzela.
oryginalna mechanika gry zostala przez tworcow zrobiona tak aby wykorzystywac te przedmioty do takich celow jakie wymieniliscie.
jakby uwazali, ze za malo ich wypada, to pewnie by zwiekszyli ich drop albo dodali je do jeszcze jakiegos potwora.
jestem ich zdania, ze to co jest w zupelnosci kazdemu wystarczy, a jak dodam taki drop do graczy, to bedzie z kolei zbyt latwo.
a jak ktos rzeczywiscie chce biale szyby, no to musi sie pomeczyc.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości