Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Wyglad. - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: PvP z Pistoletami (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Dział: Propozycje (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Wątek: Wyglad. (/showthread.php?tid=28824)

Strony: 1 2 3


RE: Wyglad. - JTdiro - 06-21-2017

To może od razu zablokujcie helikopter, bo z pomocą jakiegoś gracza i odskocznią vip tam wskoczy XD


RE: Wyglad. - Asriel - 06-21-2017

(06-21-2017, 20:23)JTdiro napisał(a): To może od razu zablokujcie helikopter, bo z pomocą jakiegoś gracza i odskocznią vip tam wskoczy XD
W takim razie, to po on tam jest? Bo szczerze, to według mnie jest on tu w ógole nie potrzebny.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: Wyglad. - JTdiro - 06-21-2017

*w ogóle
Też myślę, że nie jest potrzebny


RE: Wyglad. - Oskier - 06-21-2017

Karabinem da sie wejsc na dach nie raz tak robilem gdy mialem dosc kamperow na tej miejscowce


RE: Wyglad. - mr_koxuPL - 06-21-2017

Jakoś nigdy żadnego gracza nie widziałem na górze. Co do helikoptera: proponowałbym trochę go powiększyć i umieścić drabinkę (lub nawet jakiś teleport), żeby był to po prostu dostępny obszar, ponieważ rzeczywiście na tą chwilę jest on tam niepotrzebny.


Wyglad. - Boczek - 06-21-2017

Cichusek mówił, że nie chce aby to było kolejne miejsce do kampienia, a jeżeli bedzie tam teleport to nawet tam nikt nie wejdzie bo odrazu ktoś sie tepnie za plecy i nici z kampienia.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Wyglad. - Cichusek - 06-22-2017

(06-21-2017, 20:25)Tails napisał(a):
(06-21-2017, 20:23)JTdiro napisał(a): To może od razu zablokujcie helikopter, bo z pomocą jakiegoś gracza i odskocznią vip tam wskoczy XD
W takim razie, to po on tam jest? Bo szczerze, to według mnie jest on tu w ógole nie potrzebny.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

po prostu robi za ozdobe, tak samo jak ten drugi obok.
do helikoptera, co jest na ladowisku tez nie wejdziesz.


RE: Wyglad. - h3zquu - 06-22-2017

(06-20-2017, 14:21)M_A_T_I napisał(a): Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.
Ja wciaz czekam na odpowiedz...


RE: Wyglad. - Cichusek - 06-23-2017

(06-22-2017, 18:56)M_A_T_I napisał(a):
(06-20-2017, 14:21)M_A_T_I napisał(a): Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.
Ja wciaz czekam na odpowiedz...

jakos mi nie pasuja takie bunkry na mapie miedzy domkami/blokami.
teraz jest troche tuneli, ale prowadza miedzy tymi budynkami + jest jedno wyjscie w takiej jamie, co mozna uznac za cos w stylu metro albo po prostu przejscia podziemnego, a drugie jest ukryte w jeziorze.