Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Wyglad. - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: PvP z Pistoletami (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Dział: Propozycje (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Wątek: Wyglad. (/showthread.php?tid=28824)

Strony: 1 2 3


RE: Wyglad. - CruQ - 06-21-2017

(06-21-2017, 07:25)Boczka napisał(a): Tak to teraz wygląda, na serio [emoji14]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

NIEstety


RE: Wyglad. - Oskier - 06-21-2017

Jak dla mnie to wszystko jest przekombinowane akurat mapa jest w miare dobra nie widze sensu by to wszystko zmieniac (tylko moje zdanie)


RE: Wyglad. - mr_koxuPL - 06-21-2017

(06-20-2017, 14:21)M_A_T_I napisał(a): Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.

Co do bunkrów, to o ile się nie mylę, na 1 arenie kiedyś były właśnie takie tunele, które do nich prowadziły.

+ Jeśli chodzi o Reda, VIP na samą górę może wejść, gracze nie. Proponowałbym zablokować wejście tam barierami, lub umożliwić to wejście graczom.


Wyglad. - Boczek - 06-21-2017

Gracz może tam wejść, wystarczy że kupi karabin, pistoletem chyba też sie da ale nie jestem pewny.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Wyglad. - h3zquu - 06-21-2017

Karabinem nie da sie tam wejsc, tym bardziej pistoletem, poniewaz zachaczy sie o daszek. Okno jest 2x3, wiec wiesz...


RE: Wyglad. - Rumbur - 06-21-2017

A jakąś kampe wysoko zrobic pomiedzy redem a yellow gdzie moza wejsc tylko drabinkami?


RE: Wyglad. - Boczek - 06-21-2017

(06-21-2017, 15:40)M_A_T_I napisał(a): Karabinem nie da sie tam wejsc, tym bardziej pistoletem, poniewaz zachaczy sie o daszek. Okno jest 2x3, wiec wiesz...
Zaraz bede grał, pokaże Ci, jestem pewien że sie da, nie raz tak robiłem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Wyglad. - mr_koxuPL - 06-21-2017

(06-21-2017, 15:44)Boczka napisał(a):
(06-21-2017, 15:40)M_A_T_I napisał(a): Karabinem nie da sie tam wejsc, tym bardziej pistoletem, poniewaz zachaczy sie o daszek. Okno jest 2x3, wiec wiesz...
Zaraz bede grał, pokaże Ci, jestem pewien że sie da, nie raz tak robiłem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Pistoletem na pewno się nie da, bo masz odrzut tylko na 1 kratkę w górę, a co do karabinu nie jestem pewien. Za to wydaje mi się, że z Micro SMG można wejść, bo możesz nim podlecieć na ok. 5 kratek.


RE: Wyglad. - h3zquu - 06-21-2017

Gdyby sie dalo, to bym juz dawno widzial jakiegos gracza tam skampionego.

@cichy
(06-20-2017, 14:21)M_A_T_I napisał(a): Ale i tak jest dobre kampienie z tego dachu reda, ktory siega do szkla. Trudno zabic takiego gracza, ktory tam stoi z odskocznia. Wiec mozna to zrobic takie poniszczone. Jezeli chodzi o te ladowisko, to jedynie nie moznaby zrobic takiego H, ze 5 kratek dol/gora i 3 kratka to jest srodek, przeciagnac tam 2 bloczki i polaczyc to tak, jak jest z prawej strony np? I potem czarna i biala welna to udekorowac. Te oslony jak pisalem nic nie daja, bo i tak latwo przez szparke gracza zabic.

Sprawa bunkrow:
Tuneli za duzo by nie bylo, moglby byc tunel na jedna kratke, nie na dwie jak jest obecnie. Chociaz 5-6 bukrow by moglo byc porozsiewane na arence.



Wyglad. - Boczek - 06-21-2017

Który gracz kupuje karabin?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka