Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nelsona zalozy
avatar
kłopoty najmana
avatar
No tak ale inni tez powinni sie wypowiedziec/dodac cos od siebie moze zmienic co nie co. Powinniscie dawac szanse na takie cos.
avatar
być może cbs mógł tego nie wiedzieć z tego względu, że nie pisze pluginów. przypominam tylko, że cichy czyta wątki i może odpowiadać w zamkniętych, więc to że są zamknięte, nie oznacza że są od razu odrzucane.
avatar
Bo jak ma byc cos nowego skoro nic a nic sie nie da, choc realia sa inne.
avatar
Gracze nie chca skladac zadnych nowych propozycji przez takie cos, bo stwierdzaja, ze szkoda im czasu jak tak czy siak odpowia jednym slowem , nie " i tyle xD takie cos nie ma sensu
avatar
po co nam cenzura slowa
avatar
cbs sie nie zna i odpowiada i zamyka watek to wiesz xD
avatar
a moim zdaniem jest to niepotrzebny post, ktory jedynie zasmieca watek. od takich w sumie "przyczepek" jest shoutbox. ;p
avatar
Moim zdaniem to nie spam a raczej prawda. Ale no nie mi to oceniac ale zauwazylem, ze ostatnio ciagle tak robicie 😆
avatar
nie propaguje niepotrzebnego spamu w watkach. udalo sie, to sie udalo i tyle, niepotrzebne sa tego typu komentarze
avatar
Szkoda, ze usuwacie odpowiedzi z wątków nie wiem macie satysfakcję z tego xd? Bo sie cos dalo ale o tym nawet nie wiedzieliscie.
avatar
😎
avatar
Fajnie 🎉🎉
avatar
sprobuj w innej przegladarce i zobacz jak bedzie, u mnie ladnie sie wyswietlaja, jedynie zamiast flagi polski mam napis PL
avatar
nic mi to nie daje, w postach i wiadomościach prywatnych działają, ale na shoutboxie mam puste kratki przy np. emotikonie facepalma
avatar
u mnie na chrome wyswietlaja sie te emoji, mozesz tez sprobowac w prywatnej wiadomosci lub w tresci posta, ewentualnie odswiez strone kilka razy przez ctrl+f5
avatar
ale tylko na shoutboxie chyba..
avatar
na pc nie działają, są puste kratki (na google chrome)
avatar