Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
56 os, woah
avatar
Big Grin
avatar
elegancko, obyśmy sie nie zawiedli Big Grin
avatar
teraz rozumiem jak to liczycie, ja policzylem wyspe jako 9 chunkow, plus resztki jaki jeden dodatkowy, ale zapnialem, ze nawet jak na wyspe nachodzi tylko skrawek chunku, to i tak mozma go w pelni wypelnic np. w pionie. Wieczorem zwieksze limit na wyspe z uwzglednieniem tych pozostalych chunkow
avatar
@h3zquu prawo dżungli xD kto pierwszy zasadzi 70 ten ma xDDD
avatar
Kamill0s może pójdzie na kompromis i zgodzi się na 1100 xD
avatar
najmniej chamskim rozwiązaniem jest dać obu stronom limit 1120 na wyspę
avatar
obu stronom*
avatar
cruq, opisujesz skrajną sytuacje w której a) musisz miec dwoch sasiadow b) musza byc aktywni c) chcą zajmowac sie uprawa. dodatkowo dodając tak niski limit szkodzisz dwóm stronom na raz odbierając możlieość posadzenia 1120 pól urpawnych
avatar
tylko patrzec tez trzeba z tej perspektywy, ze miales tez to, ze twoj sasiad mogl byc tak chamski, aby zabrac ci ten chunk i posadzic swoje plony, bys ty nie mogl specjalnie ich posadzic
avatar
nie przeliczylem jednej krawedzi
avatar
pardon, my bad
avatar
to trzeba przeliczyć 16x70=limit upraw na wyspę xD
avatar
no chunki sie laczą pomiedzy dzialkami, jak ci sąsiad ustawi na takim chunku70 pól to ty nie bedziesz mogl postawic żadnego, bo to obejmuje chunk a nie granice wyspy chyba
avatar
chunk ma 256 kratek wysokosci, wiec nawet jak tylko 1 bloczek chunka obejmuje wyspa to i tak mogles postawic 70 pól
avatar
a ja napisalem poczatkowo, ze limit na WYSPĘ zostal zmniejszony o ~33%
avatar
no ogolnnie to pełne to mają racje tylko jak ktoś u siebie na chunku co miał 4x11 nastawił 70 uprawnych to miał więcej xD
avatar
ale chodzi o pelne chunki a nie xd
avatar
pozniej je zlicze, bo nie mam teraz jak
avatar
dokladnie