Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
to nie sluchaliscie starego medrca
avatar
a mowilem nie dawajcie mu unbana
avatar
Ja nie bede sie dawal i niech tez administracja uspokaja jak pisze w moja strone bo nie bedzie tak ze on robi co chce siema
avatar
Ja rozumiem to niech om tez odnosi sie do mnie z kulturą i szacunkiem bo nawet jesli go z całego serca nienawidzę to szacunek jakis do niego ale jesli on go nie ma no to sorki
avatar
Kniper, proszę nie obrażaj go :c, wiesz w jakiej sytuacji jesteś a takie prymitywne zachowanie nie polepsza Twojej sytuacji
avatar
xDD
avatar
spokoj.
avatar
Dziecinada z jego strony krzyzyk ci na droge fujaro
avatar
To kim on jest dzieci i ryby głosu nie maja wiec niech sie przymknie dupsko widać nadal go piecze bo ub mam XDD
avatar
Eeej, chłopaki, spokojnie
avatar
No nie bedzie do mnie jakis wypierdek mamuci sie prul hopie XD
avatar
dobrze dominik
avatar
Bo gdybym był taki jak wczesniej to uwierz mi oerms bym mial w 5 minut wiec frisk ładnie mówiąc milcz bo szkoda mi krwi na tskiego ciecia
avatar
Frisk a jak ci sie nudzi to lec smiglo przez okno robić sąsiedzi popatrza
avatar
Frisk szukasz problemu tam gdzie go nie ma zainteresuj sir soba a co do tego Toiru nie biorę tego do siebie spokojnie aczkolwiek żałuję ze loglem ale gram czysto chociaż potrafie juz uczciwie grac.
avatar
avatar
jak zmienil nick na "Boczek_" to zalatwil sobie unbana, bo toiru kiedys zbanowal ten nick za podszywke
avatar
Boczek_ mial bana, ale boczek gral w tamtym czasie jako Boczka, _Boczek, ABW_..
avatar
malo tego niektorzy mu admina nawet daja zeby za chwile go wywalic za naduzywanie uprawnien
avatar
bo kniperowi to mozna tak zaufac jak cyganowi przy pilnowaniu roweru