Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ale twierdzą ze niby byłem na trybach
avatar
CBŚ wlepił mi perma bo siedziałem na lobby na 2 koncie
avatar
A tu co się dzieje
avatar
Nie ośmieszaj mnie to co było wczoraj tak ważnego ze był ten odpowiedni moment
avatar
Witam all
avatar
@h3zquu Odpowiedni moment ?
avatar
Nie mam zamiaru dalej tego ciągnąć, rób co chcesz. Wiedz, że jednak nie dostaniesz tego, czego oczekujesz.
avatar
Głupot nie piszę. Widocznie skoro dowiedział się 15 marca to czekał odpowiedni moment. Pamiętaj: że Administracji nie okłamiesz, a łatwo sprawdzić kiedy się logowałeś, kiedy zrobiłeś konto itp. Nie rób z nas idiotów i tyle.
avatar
Jeśli dowiedział się o koncie 15 marca to czemu napisał to wczoraj ?
avatar
Jak mogę dostać bana jak nie używałem tego konta pomysł trochę a nie piszesz głupoty
avatar
@h3zquu a ty jak zawsze hej do przodu. Zauważ ze ten Frisk dowiedział się o tym koncie po 19 dniach z nikat i nagle wiedział ze jest jakas działka której nie ma
avatar
chlopie ty przez 4 godziny nie napisales nic sensownego tylko sie powtarzasz. Po co nam klamiesz, ze nie wchodziles na tryb, skoro Frisk jakims cudem wiedzial o twoim koncie, a ja te konto mamyPR8BL3M skads kojarzylem, nie wiedzialem skad, ale o to mniejsza. Daj juz sobie spokoj, dostal odpowiedz z tryliard razy...
avatar
@_Anastia ja pisze ze tym kontem nie wchodziłem na żaden tryb nie wiem skąd tamten wiedział o tym koncie po 19 dniach
avatar
facepalm
avatar
Dziekuje, dobranoc
avatar
Wiec raczej nie stanie w lobby, bo kto moglby wiedziec ze to twoje mk XXDD
avatar
Podobno inni na serwerze cię zgłaszali
avatar
Wedlug cbs za stanie w lobby doslownie chwile jest ban .
avatar
to raczej nie bylo stanie w lobby
avatar
bycie tylko w lobby