Najlepsze gry na świecie
#21
a Gta V ??? to zabijacka co tam robi pegi 16 a na simach jest pegi 12 i propo simy nie są brutalne chyba że tak chces to je spalasz (celowo) utapiasz(celowo!)

/edit sorki co na gta 5 robi pegi 18 !!!???
........................................UwU
Niedostępny
#22
W GTA tez spalasz, utapiasz celowo xd

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#23
Heh nom ale w simach jak chcesz to robisz a tam musisz bo wypełniasz misje i kto napisał że gta ma pegi 7 ??? ma przecież pegi 18 !!!!WTF
........................................UwU
Niedostępny
#24
Nie musisz, jak nie chcesz to nie robisz... Tylko masz mniejszy zakres działań / kasy

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#25
acha spoko to jak w simach zabijasz jak chcesz XD
........................................UwU
Niedostępny
#26
Ale w simsach nie masz pegi z "sek*"

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#27
Jest Notch jak bedziesz to sobie poczytaj dam prykład z 1 dodatku losowego swpjego pegi 12 se*** przemoc online Tongue
........................................UwU
Niedostępny
#28
leleleleleeeeel sims z pzemocą....?

gu\/\/no w gu\/\/nie
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#29
(07-29-2014, 12:25)Mateuu20 napisał(a): moim zdaniem simy są z częsci na częsć coraz lepsze z sims > sims2 > Sims3 >Sims4 a na 4 zapowiada się najlepsze zmiany a mojim zdaniem gta Jest głupie bo to zabijacka gra brutalna jak pisałem każdy lubi co innego Tongue dobra a wy piszcie co lubicie za gry Smile

Coraz lepiej? W The Sims 4 nie będzie basenów! :<
Ja mam 2 i 3 Tongue
(07-29-2014, 12:00)GoldenNub napisał(a): omg simsy...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
GTA SA,GTA Online,GTA 5
I jak dla mnie hitem bedzie The Crew

Na jakiej platformie GTA V?
UUu The Crew? Hitem będzie Forza Horizon 2

(07-29-2014, 13:10)tomsonpl napisał(a): KSP, CK2, Antarned do zabawy ;-;

No i tak ma być! CK2 zawsze najlepsze!


A moje najlepsze gry to: CK2, GTA V, Assassin's Creed(wszystkie części)
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#30
S.T.A.L.K.E.R Jest fajny
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości