Najlepsze gry na świecie
#1
wiem że to podobny temat ale jak są najgorsze to niech będą najlepsze więc może zaczniesz....TY Big GrinBig GrinBig Grin
........................................UwU
Niedostępny
#2
left 4 dead 2

//edit
no i cs Big Grin
-
Niedostępny
#3
Sims (2,3,4,) SimCity Smile

Noi nasz ukochany minecraft XD
........................................UwU
Niedostępny
#4
omg simsy...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
GTA SA,GTA Online,GTA 5
I jak dla mnie hitem bedzie The Crew
-
Niedostępny
#5
Starbound
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
eeeeem pomyśle, dajcie mi troche czasu. Niech się zastanowie....

!?!?!MAJKRAFT!?!?!
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
@goldenNub co masz do simsów ??? OMG GTA ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

może każdy lubi co innego i nie trzeba się z tego śmiać i co masz do simów może ja mam coś np do GTa !!!???
........................................UwU
Niedostępny
#8
simsy sa slabe................bardzo slabe..........................juz tibia jest ciekawsza Tongue
-
Niedostępny
#9
moim zdaniem simy są z częsci na częsć coraz lepsze z sims > sims2 > Sims3 >Sims4 a na 4 zapowiada się najlepsze zmiany a mojim zdaniem gta Jest głupie bo to zabijacka gra brutalna jak pisałem każdy lubi co innego Tongue dobra a wy piszcie co lubicie za gry Smile
........................................UwU
Niedostępny
#10
Alan Wake
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości