TNT Run/Vuillager Defense
#11
(06-14-2014, 10:12)Frost napisał(a): No to tu byś na kilkanaście cheaterow (czyt. Stralus)

Frost & Porywacz Corporation z o.o.


Cheaterów się zgłasza i dostają bana, proste.
#12
Czyt. To chciej nagrywać filmik który będzie pokazywał ze ma naprawdę cheaty

Frost & Porywacz Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#13
Tak samo jak Frost, grałem na m***.pl i znudziło mi się po 10 minutach.
Na nie.
Przydadzą się jakieś oryginalne pomysły, takie jak Prison.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#14
Ja bym tam wolał MobArene lub SCB
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
Ja jestem za SCB !!!!
Gdy z Endermana wyleciałą mi ruda diax Rozległy się anielskie pieśni, słońce wyszło zza chmur, w oddali zaśmiało się dziecko, a gdzieś na świecie urodził się jednorożec. Tyle wygrać!"
#16
A ja jestem za czymś nowym i pomysłowym minigame, jak pamięć mnie nie myli to Cichy kiedyś pisał że Stir nad czymś pracował ale nie pamiętam nad czym(chyba bombermanem), ale i tak na pewno już zostało to porzucone.
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#17
A szkoda, fajny pomysł.
Ja się upieram przy zrobieniu Sky SG, Sky WF lub Sky MineZ xd
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#18
W ogóle mini gry to pomysł na sukces. Ja jestem za tymi co mówi Gard, ale znając sky-landa będzie pewnie coś innego niż u konkurencji.
Niedostępny
#19
Jeśli znalazłaby się kompetentna osoba, to moglibyśmy od podstaw wymyślić własną minigrę, która byłaby wtedy oryginalnym hitem Wink.
#20
1.Może być pierwszy raz słysze ale brzmi fajnie a ja w dodatku uwielbiam NPC a je ratować to jeszcze fajniej
2.Nawet spoks
(3.mój pomysł) Dajcie że leci muzyczka w minecraft a kiedy się kończy to trzeba wejść do wagonika Tongue widziałem u Enziego Tongue
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości