TNT Run/Vuillager Defense
#1
Proponuję dodanie na serwer Mini Gier.

Villager Defense - szukałam wczoraj serwera, na którym bym mogła zagrać (kiedyś był takowy, ale już go nie ma) - i pustki. Polska edycja byłaby hitem. Polega ona na zabijaniu mobów, które chcą zaatakować Wieśniaków. Są serie np. w pierwszej spada 10 mobów, zabijamy wszystkich, potem 20, 30 itp. - gra kończy się wtedy, gdy zostanie zabity ostatni Wieśniak lub pojawi się ostatnia seria mobów i z nimi wygramy. Zabity gracz widzi rozgrywającą się akcję jako obserwator, wraca do gry w kolejnej "serii".

TNT Run - też niezbyt popularna. Polega na tym, że co ileś tam sekund wybucha bomba, a gracze sobie ją przekazują kliknięciem na siebie. U kogo wybuchnie - przegrywa.
#2
1. nie przepadam.
2. tnt run, to raczej bieganie po piasku i zostawianie za soba sciezek z przepascia. tylko takie znam.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(06-14-2014, 09:57)Cichusek napisał(a): 1. nie przepadam.
2. tnt run, to raczej bieganie po piasku i zostawianie za soba sciezek z przepascia. tylko takie znam.

1. ciekawe jak inni Smile
2. może znam pod złą nazwą, ale opisałam dokładnie takie TNT Run, w jakie grałam.
#4
1. Takowa minigra była na takim jednym serwie...
Tzn. Nie ma sensu, szybko się znudzi jak skywars...
2. To samo, znudzi sie

Frost & Porywacz Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(06-14-2014, 10:01)Frost napisał(a): 1. Takowa minigra była na takim jednym serwie...
Tzn. Nie ma sensu, szybko się znudzi jak skywars...
2. To samo, znudzi sie

Frost & Porywacz Corporation z o.o.



Może tobie się znudzi, ale jeśli ktoś będzie szukał minigier, których nie znajdzie nigdzie indziej to przyjdzie do nas. Wtedy pogra miesiąc załóżmy, a potem kolejny znajdzie i będzie grał kolejny miesiąc. Prison, SB itp. też mogą się znudzić, a mimo to - są na serwerze.
#6
Ciągle bicie zombie które Cię nie mogą dotknąć...
Ciągły bieg żeby Ci tnt nie dał...
Co to za radość z czegoś takiego... To już wolę na h&s pograc...
Lepiej jakieś sg dodać niż to

Frost & Porywacz Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
(06-14-2014, 10:05)Frost napisał(a): Ciągle bicie zombie które Cię nie mogą dotknąć...
Ciągły bieg żeby Ci tnt nie dał...
Co to za radość z czegoś takiego... To już wolę na h&s pograc...
Lepiej jakieś sg dodać niż to

Frost & Porywacz Corporation z o.o.

Nie grałeś, to się nie wypowiadaj, czy jest nudna.
Villager Defense to gra, w której trzeba zespołowo walczyć z mobami, które też mogą zabić i Ciebie i wieśniaków, których chronisz. Pamiętam, że na wolną mapkę czekało się nawet 10 minut a było ich sporo.

A TNT Run polegało na tym, żeby dobrze się ukryć np. w lawie, która nie zabijała, a user któremu kończył się czas do wybuchu, musiał się porządnie nabiegać, żeby komuś oddać bombę.
#8
W villager Defence grałem na my**.pl, powiem tak, w **uj ludzi z killaura na moby...
Schować się w lawie... Przyjdzie cheater i ci odda tnt

Frost & Porywacz Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
(06-14-2014, 10:09)Frost napisał(a): W villager Defence grałem na my**.pl, powiem tak, w **uj ludzi z killaura na moby...
Schować się w lawie... Przyjdzie cheater i ci odda tnt

Frost & Porywacz Corporation z o.o.

Jakoś nigdy nie trafiłam na cheatera.
#10
No to tu byś na kilkanaście cheaterow (czyt. Stralus)

Frost & Porywacz Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości