Discord SkyLandu
#41
(01-07-2024, 20:44)l4mb0 napisał(a):
(01-07-2024, 19:46)Chrobras napisał(a): Ja tam nawet usunąć czyjejś wiadomości nie mogłem to co się będę rzucał. Dziwne jest to dla mnie i uważam ze powinny być ale  że to ty CBŚ nasz discordowy Putinie masz władze to nie ma co za dużo mówić Wink

Ps. Już więcej na temat się nie wypowiadam bo moja opinia jest jedna - rządzić dc powinien h3zquu Wink

popieram to co napisal chrobras ktos naduzywa wladzy nie bede pisal kto bo zostane zmutowany badz zbanowany prosze o zastanowienie sie nad ta sytuacja


       
#42
a ja uważam że powinno się dodać na serwer anty przekleństwa
#43
Cytat:[Obrazek: r1m1w7H.jpg]Ja powiem tak:
Weźcie po prostu na dc dawajcie mute/bany za wyzywanie kogoś/ naśmiewanie się z czyjejś orientacji seksualnej, pisałam parę razy np w mc albo czasem na pv na dc zwłaszcza nasz taki jeden pie... Ekhm kochany L4MBO który lubi się ze mnie naśmiewać i obrażać (głównie za to że jestem osobą transseksualną), mimo że staram się być miła dla wszystkich 
Edit: dorzucę zdjęcie jak gracze zareagowali na moje przeprosiny za oskarżenie administracji
Jestem Aniołem Ciemności 
#44
Problematyczne osoby zostały zbanowane od razu widać poprawę Smile
Ale jesscze długa droga
#45
już jakiś czas temu przejąłem obowiązki CBSa (Konrada) na Discordzie. będę próbował doprowadzić ład na nim, aby dla każdego było przyjemnie. jeszcze w tym tygodniu postaram się zrobić regulamin, dlatego też jak ktoś ma jakieś propozycje odnośnie discorda to są one mile widziane tutaj bądź na pw.
#46
jeżeli nikt już nie ma nic do dodania w temacie Discorda Serwerowego, to uznaje temat za zakończony, jeżeli ktoś ma propozycje jak mogę jeszcze ulepszać Discorda, to można pisać na pw tu, czy też na discordzie.
a przy okazji - już jakiś czas temu zaktualizowałem tam regulamin, który powinien być lepiej czytelny.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości