Nowy tryb
#11
Refresh 
Jestem Aniołem Ciemności 
#12
A cichy nie mógłby zaryzykować i dodać jakiś tryb który jest na hypie w mc? imo warto spróbować coś dodać, a nóż coś się może stanie i skyland odżyje. Ale zapewne to czas zweryfikuje czy ludzie będą grali na nowym trybie.
#13
(06-27-2023, 08:22)Emitian napisał(a): Hejka ostatnio ja i BayZeus myśleliśmy troszkę i pisaliśmy sobie na serwerze na temat tego jak by spróbować sprowadzić nowych graczy i on dał propozycję by dodać One Block/ i jakieś smp (nie pamiętam dokładnie jakie smp) więc przychodzę z propozycją dodania na serwer nowy tryb o nazwie "One Block " zasady chyba w większości takie same jak na innych one blockach

Też można napisać tu swoje propozycje jak by mógł wyglądać tryb

A ja życzę wam miłego dnia/miłej nocy (zależy o której czytacie)

Pomysł z większym dropem z mobów za $ wydaje się spoko, a co do nowego trybu, to One-Block by był dobrym pomysłem, jeśli byłaby w porzadku aktywnosc.
#14
(06-27-2023, 08:22)Emitian napisał(a): Hejka ostatnio ja i BayZeus myśleliśmy troszkę i pisaliśmy sobie na serwerze na temat tego jak by spróbować sprowadzić nowych graczy i on dał propozycję by dodać One Block/ i jakieś smp (nie pamiętam dokładnie jakie smp) więc przychodzę z propozycją dodania na serwer nowy tryb o nazwie "One Block " zasady chyba w większości takie same jak na innych one blockach

Też można napisać tu swoje propozycje jak by mógł wyglądać tryb

A ja życzę wam miłego dnia/miłej nocy (zależy o której czytacie)

OneBlock to całkiem niezły pomysł chociaż trochę z tym pracy by było. Proponuję dodać bardziej tryb PvP zwykły albo ChestPvP, ewentualnie skusić się na SMP  bądź inny znany i dość popularny tryb 
I NIE UTRUDNIAĆ GRY JAKIMIŚ ANTYAFKAMI CZY INNYMI... BO TO NAPRAWDĘ JEST ODPYCHAJĄCE. 
No i na koniec proponuję dodać zestawy dla nowych Graczy/VIP/SVip


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości