Nowy tryb
#1
Hejka ostatnio ja i BayZeus myśleliśmy troszkę i pisaliśmy sobie na serwerze na temat tego jak by spróbować sprowadzić nowych graczy i on dał propozycję by dodać One Block/ i jakieś smp (nie pamiętam dokładnie jakie smp) więc przychodzę z propozycją dodania na serwer nowy tryb o nazwie "One Block " zasady chyba w większości takie same jak na innych one blockach

Też można napisać tu swoje propozycje jak by mógł wyglądać tryb

A ja życzę wam miłego dnia/miłej nocy (zależy o której czytacie)
Jestem Aniołem Ciemności 
#2
Proponuje usunąć skywarsy na których i tak nikt nie gra i wprowadzić nową edycja prisona. Do skyblocka dodać /upgrade gdzie gracz ulepszałby swoją wyspę np. ilość zwierząt na wyspie ( na 1 lv byłoby to standardowo ile jest teraz a każdym ta liczba by się zwiększała),
ilość lejków na wyspie ( działało by to w podobny sposób), zwiększony drop z mobów (1,25x, 1.50x, 1,75x) - tutaj jeszcze można coś dodać.
Aby każdy gracz mógł postawić jakikolwiek spawner na swojej wyspie a vip/svip mógł postawić ich o np. 2 więcej. Dodać do vipa/svipa komende /sell all. Dodać poziomy, gdzie gracz stawiając bloki na swojej wyspie zdobywałby poziomy (rywalizacja między graczami o najlepszą wyspe) i dodać do tego ranking wysp.
#3
(06-27-2023, 10:13)BayZeus napisał(a): Do skyblocka dodać /upgrade  gdzie gracz ulepszałby swoją wyspę np. ilość zwierząt na wyspie ( na 1 lv byłoby to standardowo ile jest teraz a każdym ta liczba by się zwiększała),
ilość lejków na wyspie ( działało by to w podobny sposób),  zwiększony drop z mobów (1,25x, 1.50x, 1,75x) - tutaj jeszcze można coś dodać.
Aby każdy gracz mógł postawić jakikolwiek spawner na swojej wyspie a vip/svip mógł postawić ich o  np. 2 więcej. Dodać do vipa/svipa komende /sell all. Dodać poziomy, gdzie gracz stawiając bloki na swojej wyspie zdobywałby poziomy  (rywalizacja między graczami o najlepszą wyspe) i dodać do tego ranking wysp.
propozycje dot. wykupywania upgrade, levelowania wysp itp. wymagają wymiany pluginu. obecny plugin na wyspy jest pluginem na działki, którego używamy na classicu (Cichy uznał przy tworzeniu SkyBlocka, że tak będzie najlepiej). jak dobrze pamiętam to w tamtym roku proponowałem coś takiego i uzyskałem tą samą odpowiedź. też za bardzo nie rozumiem, dlaczego opisujesz tutaj skyblocka, skoro temat dotyczy utworzenia nowego trybu, a nie zmian na skyblocku... są od tego inne działy ;p
Cytat:Proponuje usunąć skywarsy na których i tak nikt nie gra i wprowadzić nową edycja prisona.
kiedyś w planach było przywrócenie prisona (chyba mogę to powiedzieć), aczkolwiek poszło to po jakimś czasie w zapomnienie, a cichy obecnie nie jest chętny na jakikolwiek nowy tryb (tak, też na ten temat z nim pisałem, zgadza się). no niestety ale taka jest prawda ;p
Cytat:i on dał propozycję by dodać One Block/ i jakieś smp (nie pamiętam dokładnie jakie smp) więc przychodzę z propozycją dodania na serwer nowy tryb o nazwie "One Block " zasady chyba w większości takie same jak na innych one blockach
ciekawostka: cichy planował zrobić oneblocka, aczkolwiek wyszedł pomysł/propozycja utworzenia drugiego SkyBlocka. jeżeli chodzi o nowe tryby, to moje zdanie jest chyba wiadome, że byłbym za (bo przecież i ja bym ingerował w tworzenie tego trybu, pewnie z senwim, bo chcemy pomagać xd), ale no to nie jest nasza decyzja, a cichego, który tak jak pisałem wyżej - na ten moment nie jest zainteresowany tworzeniem nowego trybu (a szkoda...).
#4
Łijułijuuuu a ja jestem na tak , moze ktos nowy w koncu do was zajrzy a pluginy zawsze da sie zmienic albo nadpisac tylko trzeba chcieeeec. Tak wiem duzo przy tym pracy bla bla bla eluwani buziaki
#5
Refresh
Jestem Aniołem Ciemności 
#6
nie oplaca sie ani troche nowy tryb bo bedzie tak jak t eraz po 1 osobie na kazdym trybie grac trzeba odswiezyc classic/sky block dodac calkowite nowosci co zmienia tryby o 300stopni
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#7
(07-02-2023, 12:21)ziomus11 napisał(a): nie oplaca sie ani troche  nowy tryb  bo bedzie tak jak t eraz po  1 osobie na kazdym trybie grac   trzeba odswiezyc classic/sky block dodac calkowite nowosci co zmienia tryby o 300stopni

Ostatnio serwer trochę odżył a jak będzie nowy tryb to istnieje duża szansa na to że będzie grało więcej osób
Jestem Aniołem Ciemności 
#8
niestety nie bracie Smile
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#9
Nie sądzę, żeby Cichusek zrobił jakiś nowy tryb, trzeba się pogodzić z tym, że serwer upadł i już nie powstanie Tongue
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
i tu koleszka ma racje juz za pozno szczegolnie  ze juz malo osob gra w mc   i za duzo serwerow
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości