Perm za... ?
#11
(10-24-2021, 15:12)Roko1073 napisał(a): A no i zapomniałem wspomnieć że na konto też chciał mnie oszukać. Dał mi ten serwer i kazał wpisać te same hasło co na skylandzie, gdy wpisałem inne mówił mi że odda mi jego konto (Sh4adov_Gracek) tylko wtedy gdy dam mu moje hasło.

poprostu robi mk zaprasza na serwer kaze dac te same haslo i ity zabiera i ja dałem sie nabrac Sad

a jego nick to:smolascikowy
#12
ok, przyznaje sie do bledu.
przegladajac logi pominalem jeden wazny fragment rozmowy miedzy roko, a digita, ktory odbyl sie wczesniej niz zobaczylem cala akcje w logach serwera i przez to wychodzilo mi, ze roko wszedl na konto gracka i przedmioty z kradziezy przechowywal u digi w przypadku utraty konta przez zbanowanie.

a w rzeczywistosci (jak wynika z calej rozmowy), roko rowniez byl zapraszany na tamten serwer przez smolascika i przedmioty przechowywal u digi, ale chodzilo o utrate konta przez wlamanie z tamtego serwera tak jak mialo to miejsce u gracka.

ogolnie gracek stracil 2 dzialki podczas wlamania (zostaly wyczyszczone i opuszczone), ale przywrocilem mu jego wlasnosc, niestety to co na nich sie znajdowalo przepadlo.
z tego calego zamieszania myslalem, ze kradzione glowy znajduja sie na dzialce digity (dostalem wczesniej informacje, ze grackowi skradziono glowy z dzialek), dlatego wczoraj przekazalem je grackowi i teraz musialem cofnac ta operacje, szkoda tylko, ze gracek nie uswiadomil mi tego bledu i nie powiedzial, ze te glowy nie sa jego, ciezko mi bylo znalezc wszystkie, ale sa z powrotem w skrzynkach digity.

na przeprosiny ustawilem range VIP na koncie roko i digity na 30 dni.
dodam rowniez informacje w lobby aby nie ustawiac identycznych hasel na innych serwerach.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości