Perm za... ?
#1
Witam. Przychodzę z czymś ni z gruszki ni z pietruszki praktycznie, czyli z moim permem. Za co dostałem perma ? Jakieś screeny, dowody na podstawie których zostałem zbanowany? Też mam trochę screenów z całej tej akcji, a na konto Sh4adov_Gracek ani razu się nie zalogowałem, więc o co chodzi ? Podejrzewam też kilka kont jako mk złodzieja, no ale najprostsza sztuczka widać działa tutaj na permika Smile Powiem tyle, dobrych cłopaków wsadzacie za kraty
mmm
Niedostępny
#2
Ja nie wiem jak to jest, ale to Cichusek ma logi waszej rozmowy z msg (twojej i DigitaRex), więc najlepiej jakby on się na ten temat wypowiedział, niż któryś z nas.
#3
wtf z DigitaRex pisaliśmy żeby uważać na jego konto (włam na Sh4adov_Gracek jakiegoś typa a raczej wiem kto to był) ogólnie na początku oddałem mu swoje ity żeby je "zabezpieczyć" przed ewentualną kradzieżą a hasło które tam było miałem mu napisać żeby mi te ity oddał więc nwm jak wy to robicie żeby banować po wiadomościach na msg i to jeszcze próbujących pomóc w całej sprawie. Zarówno ja jak i DigitaRex nic nie zrobiliśmy więc troche X D Bo nie wiedziałem jak działają kradzieże kont na innych serwerach (bo nie gram w minecrafta raczej zbyt często) dlatego w taki sposób z DigitaRexem pisaliśmy. Nwm wiadomo gdzie był hajs, ity z okradzionego konta ? Bo ja nie wiem a to po tym trzeba szukać.
mmm
Niedostępny
#4
(10-24-2021, 10:40)Roko1073 napisał(a): wtf z DigitaRex pisaliśmy żeby uważać na jego konto (włam na Sh4adov_Gracek  jakiegoś typa a raczej wiem kto to był) ogólnie na początku oddałem mu swoje ity żeby je "zabezpieczyć" przed ewentualną kradzieżą a hasło które tam było miałem mu napisać żeby mi te ity oddał więc nwm jak wy to robicie żeby banować po wiadomościach na msg i to jeszcze próbujących pomóc w całej sprawie. Zarówno ja jak i DigitaRex nic nie zrobiliśmy więc troche X D Bo nie wiedziałem jak działają kradzieże kont na innych serwerach (bo nie gram w minecrafta raczej zbyt często) dlatego w taki sposób z DigitaRexem pisaliśmy. Nwm wiadomo gdzie był hajs, ity z okradzionego konta ? Bo ja nie wiem a to po tym trzeba szukać.
Może odpowiem na jeden argument, ale Cichy ma większy dostęp do danych typu kto się logował na czyje konto i z jakiego adresu IP, nie ciężko pewnie porównać je z waszymi, a z tego co mi wiadomo to i on próbował wejść na wasze konta (nie wiem kto tam z tobą jeszcze wchodził, ale sam fakt że no). Rano dostałem tylko informację od Cichego (pisałem w nocy, Sh4adov poprosił), że to po waszej stronie zostało to przeprowadzone, a jak jest faktycznie no nie mi oceniać, bo mnie nie było w tym czasie na serwerze. Jeżeli to faktycznie nie wy, to może jakieś screenshoty? Bo Sh4adov mi tam jakieś wysyłał na Discordzie, już nawet omijając to, że go tam obrażałeś itp. Ogólnie jak mi oceniać to wina włamania jest po stronie Sh4adova, bo to on użył tam hasła swojego ze skylanda... 
Jeżeli sprawa ma drugie dno i masz faktycznie jakieś dowody na mk "tego smolascika", czy jak mu to tam to zaprezentuj, bo śmieszne że nikt nie zna jego faktycznego nicku...

Skradzione przedmioty były u któregoś z was, nie jestem w stanie powiedzieć u kogo (1,2mln oraz główki).

Ja od siebie tylko chcę dodać, żeby ta sprawa znalazła jednak swój koniec, bo trochę jest to dla mnie dziwne... Oraz apeluję, by jakiekolwiek takie propozycje typu "oceń mi coś na innym serwrze" były z automatu zgłaszane nam, czy to w tickecie na discordzie, czy też na pw jak i na forum, bo jak widać - później takie fiołki wychodzą.
#5
Mam jakieś tam screenshoty konwersacji, dokładnego nicku Smolascika nie mam ale ktos moze sprawdzic "Wika4631" bo też podejrzewam te konto jako mk smolascika przy kradzieży.
mmm
Niedostępny
#6
(10-24-2021, 11:08)Roko1073 napisał(a): Mam jakieś tam screenshoty konwersacji, dokładnego nicku Smolascika nie mam ale ktos moze sprawdzic "Wika4631" bo też podejrzewam te konto jako mk smolascika przy kradzieży.

ja wiem jaki jest nick smolascika
#7
https://imgur.com/a/CZqEGeg

mam też dowody transakcji z Sh4adov_Gracek przed tym (sprzedawałem mu działki)
mmm
Niedostępny
#8
(10-24-2021, 11:38)Roko1073 napisał(a): https://imgur.com/a/CZqEGeg

mam też dowody transakcji z Sh4adov_Gracek przed tym (sprzedawałem mu działki)
to jest jakieś guwno a nie dowody, nic tym nie udowodnisz
#9
(10-24-2021, 12:15)xxadmekk napisał(a):
(10-24-2021, 11:38)Roko1073 napisał(a): https://imgur.com/a/CZqEGeg

mam też dowody transakcji z Sh4adov_Gracek przed tym (sprzedawałem mu działki)
to jest jakieś guwno a nie dowody, nic tym nie udowodnisz
[Obrazek: RTG0TMs.png]
zostajesz zbanowany za kradzieze, dziekujemy, na discordzie mam wszystkie screenshoty, które wskazują twoją winę.
#10
A no i zapomniałem wspomnieć że na konto też chciał mnie oszukać. Dał mi ten serwer i kazał wpisać te same hasło co na skylandzie, gdy wpisałem inne mówił mi że odda mi jego konto (Sh4adov_Gracek) tylko wtedy gdy dam mu moje hasło.
mmm
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości