XDDD
#11
(11-16-2020, 19:28)Cichusek napisał(a): historii banow nie sprawdzalem.
ogolnie jesli chodzi o xray, to wczoraj kilkukrotnie dostalem ostrzezenie, ze w bardzo krotkim czasie wykopales duzo diamentow, co jest niemozliwe kopiac zwykle tunele.
dodatkowo twoj znajomy sprawdzal co chwile czy boczek jest na serwerze, abys ty mogl bezpiecznie kopac.

natomiast jesli chodzi o 600k, jest to osobna sprawa za ktora nie dostales bana.
pisales na serwerze z curtynaP ktory oszukal gracza 00_kox, gdy tylko dowiedziales sie, ze kox ma na sprzedaz swoje pieniadze od razu pojawil sie curtyna i napisal do koxa, jak tylko powiedzial ci, ze dostal od koxa pieniadze napisales mu aby kupil beacony, wiec staral sie kupowac je od roznych osob i w sklepie na spawnie, pozniej ukryl gdzies beacony (byc moze u ciebie) i wyczyscil swoje konto.

moze nie ty okradales koxa, ale wiedziales o wszystkim skoro kazales mu kupowac beacony, bo jak wiesz latwo jest je sprzedac, zwlaszcza po zanizonych cenach, dlatego pieniadze zabralem z twojego konta, bo mimo wszystko brales w tym udzial.
Napisał do mnie na snapue czy wiem kto ma na sprzedaż sianko, a ze koc miał mi sprzedać 1mln w ten piątek, napisałem akurat do niego. Citrynap i ja mieliśmy mieć własna dzialke.. Napisałem żeby kupił beacony, wiec tak zrobił, gdyż były mi one potrzebne. Pomijając już fakt tych pieniędzy, odniosę się teraz do „xray”.. Ogólnie o do remka pisałem o boczka bo często przeklinam na chat, za co przepraszam. Jeżeli chcesz to pokaże ci na czym polegało moje kopanie tuneli, nie zawsze sam kopałem, ale znalezisko szło do mnie,  z racji na kilof 5/3/1.. Chcesz? Pokaże ci jak szybko wykopać w chvj diamentów.
#12
Co ty Cichusek gadasz, ja mu to kazałem zrobić to mój pomysł. Ja go namówilem żeby napisał czy ktoś ma pieniądze do sprzedania, tak jak pisałeś odrazu sie zjawiłem, ponieważ chciałem trochę szmalu zarobić, szczerze to ja powinienem być tylko karany. A hajs powinien zostać zwrócony z mojego konta, ale już nie ma więc dlaczego mu zabraliście? On mi tylko zaproponował ,, kup mi becony " A że miałem 600k to to zrobiłem, i na logikę wychodzi że on mi tylko zasegurował żebym mu kupił.

curtynaPP.
#13
(11-16-2020, 20:42)curtynaPP napisał(a): Co ty Cichusek gadasz, ja mu to kazałem zrobić to mój pomysł. Ja go namówilem żeby napisał czy ktoś ma pieniądze do sprzedania, tak jak pisałeś odrazu sie zjawiłem, ponieważ chciałem trochę szmalu zarobić, szczerze to ja powinienem być tylko karany. A hajs powinien zostać zwrócony z mojego konta, ale już nie ma więc dlaczego mu zabraliście? On mi tylko zaproponował ,, kup mi becony " A że miałem 600k to to zrobiłem, i na logikę wychodzi że on mi tylko zasegurował żebym mu kupił.

                                                                          curtynaPP.

Mhm... Podobno _nerka_ mial mi pomoc z odzyskaniem tych 600k, ale skoro chcial zebys za nie kupil BEACONY. Troche dziwne co nie? To troche tak jakby od poczatku wiedzial ze bedziesz chcial kogos oskamowac... (Czyli cichusek ma racje)
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#14
(11-16-2020, 21:45)Nacpany napisał(a):
(11-16-2020, 20:42)curtynaPP napisał(a): Co ty Cichusek gadasz, ja mu to kazałem zrobić to mój pomysł. Ja go namówilem żeby napisał czy ktoś ma pieniądze do sprzedania, tak jak pisałeś odrazu sie zjawiłem, ponieważ chciałem trochę szmalu zarobić, szczerze to ja powinienem być tylko karany. A hajs powinien zostać zwrócony z mojego konta, ale już nie ma więc dlaczego mu zabraliście? On mi tylko zaproponował ,, kup mi becony " A że miałem 600k to to zrobiłem, i na logikę wychodzi że on mi tylko zasegurował żebym mu kupił.

                                                                          curtynaPP.

Mhm... Podobno _nerka_ mial mi pomoc z odzyskaniem tych 600k, ale skoro chcial zebys za nie kupil BEACONY. Troche dziwne co nie? To troche tak jakby od poczatku wiedzial ze bedziesz chcial kogos oskamowac... (Czyli cichusek ma racje)

Nie byczku, on najpierw mi pisal ze 'kupil' te 600k. Po tym, poprosilem o beacony, i po zakupie, dowiedzialem sie o scamie.. Heart
#15
tak czy siak konto iTeck tez zostalo zbanowane w tej sprawie. jesli przemioty zostaly na nim to po prostu masz pecha Nerka i swojej wlasnosci lub lupu nie odzyskasz :p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości