XDDD
#1
Cichy XD
Dajesz mi bana za xray jak nie ma mnie na serwerze.. NO SPOKO XD 
Gadasz mi ze zabrałeś 600k z mojego konta bo namówiłem kogoś do okradliście 00_kox i kupienia beaconow xD.. To teraz tak 600k za 4 beacony? Serio?XD Kasę kupiłem od nch i macislaw, co ci potwierdzą. 
Także powiedz mi jaki był sens tego bana? Jaki powód? Czemu mi zayevales 600k?XDD
#2
Ty chyba nie wiesz ze prawie wszystko zapisuje sie w logach serwera oraz ze Cichusek nie musi gra tylko na 1 koncie.

Edit. Dodaje pieknego screena :-:


Załączone pliki Miniatury
   
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#3
(11-16-2020, 01:01)Nacpany napisał(a): Ty chyba nie wiesz ze prawie wszystko zapisuje sie w logach serwera oraz ze Cichusek nie musi gra tylko na 1 koncie.

Edit. Dodaje pieknego screena :-:

Piękny SS, tyle ze ja tylko napisałem ze jest legit.. Możecie dać logi, ja ni mam nic do ukrycia.
#4
dlaczego nie ma perma skoro to 5 ban za cheaty halo
#5
(11-16-2020, 08:38)_CBS napisał(a): dlaczego nie ma perma skoro to 5 ban za cheaty halo

perma tez miałem a tego dostałem ponoć za xray gdy mnie na serwerze nie było 0.0
#6
to tym bardziej teraz powinienes dostac perma, no co to ma byc
#7
(11-16-2020, 08:51)_CBS napisał(a): to tym bardziej teraz powinienes dostac perma, no co to ma byc

ale ze o co ci chodzi skoro mnie na serwerze podczas bana nie bylem na serwerze, a mam niby za xrayXD.. kopalem diamenty caly dzien robiac tunele, a tu jeb ban za xray jak mnie nie ma na serwie pogchamp
#8
(11-16-2020, 08:54)Nerka napisał(a):
(11-16-2020, 08:51)_CBS napisał(a): to tym bardziej teraz powinienes dostac perma, no co to ma byc

ale ze o co ci chodzi skoro mnie na serwerze podczas bana nie bylem na serwerze, a mam niby za xrayXD.. kopalem diamenty caly dzien robiac tunele, a tu jeb ban za xray jak mnie nie ma na serwie pogchamp

Jakoś Cichusek ci tego bana dal, wiec jakies dowody mial. (to ban za Cheaty -czyli nie musi to byc za xray'a-)

Dodajac do postu cbs'a (dodatkowo mial 2 bany za mk)
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#9
(11-16-2020, 11:31)Nacpany napisał(a):
(11-16-2020, 08:54)Nerka napisał(a):
(11-16-2020, 08:51)_CBS napisał(a): to tym bardziej teraz powinienes dostac perma, no co to ma byc

ale ze o co ci chodzi skoro mnie na serwerze podczas bana nie bylem na serwerze, a mam niby za xrayXD.. kopalem diamenty caly dzien robiac tunele, a tu jeb ban za xray jak mnie nie ma na serwie pogchamp

Jakoś Cichusek ci tego bana dal, wiec jakies dowody mial. (to ban za Cheaty -czyli nie musi to byc za xray'a-)

Dodajac do postu cbs'a (dodatkowo mial 2 bany za mk)
Na pw mi napisal ze za xray.. nie bylo mnie na serwerze ;p
#10
historii banow nie sprawdzalem.
ogolnie jesli chodzi o xray, to wczoraj kilkukrotnie dostalem ostrzezenie, ze w bardzo krotkim czasie wykopales duzo diamentow, co jest niemozliwe kopiac zwykle tunele.
dodatkowo twoj znajomy sprawdzal co chwile czy boczek jest na serwerze, abys ty mogl bezpiecznie kopac.

natomiast jesli chodzi o 600k, jest to osobna sprawa za ktora nie dostales bana.
pisales na serwerze z curtynaP ktory oszukal gracza 00_kox, gdy tylko dowiedziales sie, ze kox ma na sprzedaz swoje pieniadze od razu pojawil sie curtyna i napisal do koxa, jak tylko powiedzial ci, ze dostal od koxa pieniadze napisales mu aby kupil beacony, wiec staral sie kupowac je od roznych osob i w sklepie na spawnie, pozniej ukryl gdzies beacony (byc moze u ciebie) i wyczyscil swoje konto.

moze nie ty okradales koxa, ale wiedziales o wszystkim skoro kazales mu kupowac beacony, bo jak wiesz latwo jest je sprzedac, zwlaszcza po zanizonych cenach, dlatego pieniadze zabralem z twojego konta, bo mimo wszystko brales w tym udzial.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości