Propozycje - Classic.
#1
1) Wiem, że pajęczyna to dekoracja, której nie da się zdobyć, ale cena jest zbyt wysoka - 900$ za sztukę, proponowałbym 250$-400$ za sztukę, ponieważ prawie nikt tego nie kupuje.

2) Skoro koni jest najwięcej na serverze, to proponuję zamiany jajka konia na jajko krowy - 1700$-2500$ za sztukę.

3) Przydało by się dodanie Lampy Morskiej, która jest naprawdę ciężka do zdobycia. Cena 2000$ za sztukę, to była by uczciwa cena.
Niedostępny
#2
1. Dlatego jej cena niech bedzie 900$. Za 250-400$, to gracz bogaty moze z nich cala dzialke zrobic. Tongue

2. Pisane to kiedys bylo, nie pamietam jaki to byl watek. Obecnie, zmienilbym na jajko owcy.

3. Pisalem to juz, ale watek chyba nawet nie jest jeszcze zamkniety.
#3
Wracając do tematu jajka, to można by zamienić, wybierając jedno z tych trzech na:
- Jajko krowy
- Jajko owcy
- Jajko krowy grzybowej
Niedostępny
#4
Krowa grzybowa na 100% odpada. Za bardzo "egzotyczna" na dzialkach by byla. I praktycznie - zamiennikiem jest jej krowa normalna, ktora jest o wiele tansza (bylaby) od niej. Wiec po co krowe grzybowa? Opcje moga byc takie:

- Swinia
- Krowa
- Kura
- Albo zostaniemy przy jajku konia.
#5
1. pajeczyny nadal nie da sie zdobyc? przeciez od pewnego czasu jest mapa surowcowa z wygenerowanymi strukturami, wiec mozna tqm spotkac tunele z torami i pajakami z pajeczynami. blokowalem tylko otwieranie i niszczenie skrzyn, wiec pajeczyne powinno dac sie wykopac czyms z jedwabnym dotykiem.

2. no nie wiem.

3. jestem na nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Cichusku przecież pajęczyne to nożycami.
Siema Jestem Bambiczka.
#7
No dobra, zostajemy przy 2 propozycji.
To jak Cichusku?
Jedno jajko z tych trzech:
- Krowa
- Swinia
- Owca
Niedostępny
#8
(04-22-2018, 10:13)Dundi napisał(a): No dobra, zostajemy przy 2 propozycji.
To jak Cichusku?
Jedno jajko z tych trzech:
- Krowa
- Swinia
- Owca

Z tego co wiem to krów, świń i owiec na Classicu jest pełno i są stosunkowo tanie, więc jaki jest sens dodawać ich spawnery?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(04-22-2018, 10:23)Tails napisał(a):
(04-22-2018, 10:13)Dundi napisał(a): No dobra, zostajemy przy 2 propozycji.
To jak Cichusku?
Jedno jajko z tych trzech:
- Krowa
- Swinia
- Owca

Z tego co wiem to krów, świń i owiec na Classicu jest pełno i są stosunkowo tanie, więc jaki jest sens dodawać ich spawnery?

bo się respią na działkach..
może krowa grzybowa? Ale cena musiałaby poszybować w góre, bynajmniej tak mi się wydaje
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#10
krowa grzybowa odpada.
Siema Jestem Bambiczka.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości