EHH
#11
skomentuje to tylko tak bo juz nie mam sil do takich ludzi: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#12
(11-11-2017, 18:34)HubPlayGames napisał(a): Mam pomysl

Zaloz swoj serwer I osiagnij to co ten
Zatrudnij pomocnikow
I dopiero pisz watki na ten temat Smile

Mądrala, tyle że to nie Twój serwer. Mam swój serwer w budowie aktualnie.
Wiesz Hubciu, nie każdy musi mieć serwer, żeby pisać wątki na ten temat. Jak ktoś widzi fale skarg na administracje a konkretniej na działania administracyjne to ma prawo też się odezwać. To nie jest wymagane, aby mieć serwer, żeby odezwać się w sprawie administracji, która szwankuje. I to nie dlatego, że jesteście słabi czy coś, ale raczej chodzi o liczebność (2, nie zaskakuje Tongue ). Jest Was zwyczajnie mało. Nie jesteście często na serwerze. Są serwery, gdzie administracja jest cały czas na serwerze, dzięki skype sprawdzają czyjeś cheaty i inne rzeczy. Przecież nie trzeba dawać od razu pełych uprawnień, a tylko możliwości /kick /mute /ban i tyle. Ktoś się nie sprawdzi to się go zdegraduje. Ktoś namiesza to można to odmieszać. Ale to jest problemem właśnie, że jak ktoś np zbanuje 10 osób to nie będzie Wam się chciało tego odkręcać. No cóż, lenistwo i brak chęci biorą górę nad dobrem graczy i Was samych również. Nie chcę być niegrzeczny, więc nie wejdę w dalszą dyskusje z Tobą Wink

(11-11-2017, 18:37)Oskier napisał(a): zalecialo troche tekstem mamy ''najpierw wymagaj od siebie pozniej od innych''

No cóż, wymaganie wpierw od siebie a później od innych jest dla mnie i powinno być dla każdego mottem życiowym.

(11-11-2017, 18:37)Oskier napisał(a): skomentuje to tylko tak bo juz nie mam sil do takich ludzi: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dobrze wiedzieć, jak potrafisz odpowiadać na poważne tematy. Mężczyzne poznaje się po jego kulturze, klasie, wychowaniu. U ciebie brakuje niestety tego, więc i do Ciebie nie mam już nic więcej do powiedzenia...
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
  Odpowiedz
#13
Drama cd.
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
#14
(11-11-2017, 18:22)M_A_T_I napisał(a): Tak trudno zrozumiec, ze nie bedzie poprostu i tyle? Ile razy trzeba to uswiadamiac? 1000?
Watkow bylo juz z moze 50 (w tym roku?). Kazdy zna odpowiedz cichuska w tej sytuacji. A spamem watkami nic nie zdzialasz, jedynie mozesz w ten sposob bana zarobic.

jak nie miałeś bana to pisałeś coś innego, lol
  Odpowiedz
#15
Poruszenie sprawy Matiego - jest ✓

Niedługo będzie prawdziwa drama!

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#16
(11-11-2017, 19:13)Tails napisał(a): Poruszenie sprawy Matiego - jest ✓

Niedługo będzie prawdziwa drama!

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

no co, jak dostał bana to rekrutacji być nie powinno, a przed banem była wskazana i nawet sam chciał dostać rangę Tongue
  Odpowiedz
#17
Ej bo ja nie w temacie, za co on dostał bana?
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
  Odpowiedz
#18
Za cheaty.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
  Odpowiedz
#19
(11-11-2017, 19:17)JTdiro napisał(a): No i do tego Tails nabija posty

O jaki ja nie dobry, o jej.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#20
No wiesz, zazwyczaj nie nabijasz.
Ten cały wątek to nabijanie postów Smile))

Proszę o usunięcie moich wszystkich postów pod tym wątkiem.
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości