EHH
#1
Dobra, tutaj się mogę wypowiedzieć dalej.


(11-11-2017, 18:05)Oskier napisał(a): usuniecie watku nie musialo miec nic wspolnego z toba po prostu byl spam wiec admin postanowil go skasowac nie wszystko kreci sie wokol twojej osoby

A kto robił spam? Pisaliście jakieś głupoty. Cel był taki, żeby każdy napisał, kto (według każdej osoby) powinien lub mógłby być w administracji. Bo sam Hub z Cichym nie dają sobie tak dobrze rady, jakby dawały 3 czy 4 osoby w administracji. Tylko tyle. A Wy wyskoczyliście z głupimi tekstami nic nie wnoszącymi, pokazując swój poziom inteligencji...

(11-11-2017, 18:03)CursedFlower napisał(a): Poprostu spamujesz wątkami które już dawno były omówione - zamknąć ten wątek, może ban na forum by Ci pomógł się uspokoić.

Nie spamuje, napisałem jeden wątek z którego chciałem się dowiedzieć kogo gracze widzieliby w administracji. A bezsensowny spam zrobiliście Wy. Omówione zostało tylko według Ciebie i osób z twoim tokiem myślenia. Ale jak co chwila są skargi, a w takich postach jak mój zaczynają się odzywać ludzie na ten temat (nie mówię o osobach, które zakpiły z tego i zrobiły sobie "beke" z wątku), to jednak omówione nie zostało nic i trzeba coś z tym zrobić aby serwer się rozwinął, a ludzie przestaliby pisać wątki takie jak mój. Bo gdyby było wszystko omówione, gdyby wszystko było dobrze, to ja dziś swojego wątku bym nie napisał nawet. Ban na forum byłby oznaką słabości administracji, która widząc sprzeciwy ludzi zaczyna banować, bo to jedyne co umieją robić. Ale mam jednak nadzieję, że administracja ma trochę oleju w głowie i zareaguje ODPOWIEDNIO.

I to miałem do napisania. Teraz możecie już zamknąć ten wątek, bo nie daliście mi dojść do głosu w tamtym
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
  Odpowiedz
#2
O tak, DRAAAAAAAAAAMAAAAAA!

A na poważnie:

Niektórym nie przetłumaczysz. No co zrobisz? No nic nie zrobisz.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#3
Moim zdaniem zareaguje odpowiednio i po prostu zbanuje cie na forum dostales ostrzezenie przy zamknieciu poprzedniego watku.. to sa sprawy administracji
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#4
Tak trudno zrozumiec, ze nie bedzie poprostu i tyle? Ile razy trzeba to uswiadamiac? 1000?
Watkow bylo juz z moze 50 (w tym roku?). Kazdy zna odpowiedz cichuska w tej sytuacji. A spamem watkami nic nie zdzialasz, jedynie mozesz w ten sposob bana zarobic.
  Odpowiedz
#5
(11-11-2017, 18:22)M_A_T_I napisał(a): Tak trudno zrozumiec, ze nie bedzie poprostu i tyle? Ile razy trzeba to uswiadamiac? 1000?
Watkow bylo juz z moze 50 (w tym roku?). Kazdy zna odpowiedz cichuska w tej sytuacji. A spamem watkami nic nie zdzialasz, jedynie mozesz w ten sposob bana zarobic.

Ale to zupełnie nie ma sensu Tongue
Aktualnie jest nie realne dostać bana za xraya ponieważ nie ma nikogo kto by to sprawdzał, a więc moim zdaniem powinno się znaleźć kilka osoób więcej na stanowisko pomocnika.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

  Odpowiedz
#6
Nie wiem o jakim ostrzeżeniu mowa. Ban nic nie da, skargi na działania administracyjne będą cały czas.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
  Odpowiedz
#7
(11-11-2017, 18:27)Wyimaginowany napisał(a): Ale to zupełnie nie ma sensu Tongue
Aktualnie jest nie realne dostać bana za xraya ponieważ nie ma nikogo kto by to sprawdzał, a więc moim zdaniem powinno się znaleźć kilka osoób więcej na stanowisko pomocnika.
to twoim zdaniem i nie tylko twoim.. Cichusek doskonale o tym wie i gdyby chcial to podjal by jakies kroki czego wy nie rozumiecie? spamiac mu watkami tego typu niczego nie zmienicie
(11-11-2017, 18:27)Pan_Masio_13 napisał(a): Nie wiem o jakim ostrzeżeniu mowa. Ban nic nie da, skargi na działania administracyjne będą cały czas.
moze i beda ale nie od ciebie..
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#8
Mam pomysl

Zaloz swoj serwer I osiagnij to co ten
Zatrudnij pomocnikow
I dopiero pisz watki na ten temat Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#9
zalecialo troche tekstem mamy ''najpierw wymagaj od siebie pozniej od innych''
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#10
Moje skromne zdanie, które spuentuje wszystko i wszystkich:

Cichusek nic nie robi, bo nie ma zaufania - to musi je zdobyć, gdyż jego serwer będzie siedliskiem anarchii i patologii, a tego nie chcemy.
Gracze, którzy są przeciw uciskanej jednostce mają wyuczony schemat działania "raz się nie udało, to siedzimy cicho i się słuchamy" - ten schemat jest dla służalców.
Gracze, którzy są za i popierają uciskaną jednostkę (chyba tylko ja) też są tępieni, robi się z nich wariatów i obłąkanych. J****e elementy polityki docierają nawet tutaj. Media głównego nurtu w realu, którzy zrobili z Leppera wariata, to tutaj "liderzy opinii" (wg Tapatalka m.in. Croxx, Cookie) próbują również robić z Rasty i mnie wariata. A my tylko chcemy dialogu. Nie jesteśmy żadną "totalną opozycją" czy jak tam to się nazywa. Rasta chciał poznać opinię graczy. To ją poznał - że gracze mają kompletnie w dupie to wszystko i nic nie traktują na poważnie, z resztą pokolenie Y (czyli nasze) jest skazane na zagładę, oceniono to już kilka lat temu.

Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości