Rekrutacja
#21
jeju, ale Cichusek pisał, że nie...
większość postów to tylko prośba o rangę. nie będzie nowych pomocników, a już na pewno nie w takich ilościach.

Użyszkodnicy w temacie napisał(a):tak, przydałby się ktoś, może ja?
#22
nie ma rekrutacji i nie będzie.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#23
(09-13-2017, 14:39)HubPlayGames napisał(a): nie ma rekrutacji i nie będzie.

napisał hub
#24
Co do rekrutacji osobiście mi to lotto bo można się świetnie bawić gasząc kogoś na czacie aż automat go zbanuje. Przykład z dziś. Pewnie automat go wyciszył bo długo milczał. Smile

https://prnt.sc/gko8i4

Jak mi się znudzi typ to dam mu ignora na czat a teraz się świetnie bawię. Co jak co ale terroryzowanie patologii na czacie to mi się nigdy nie nudzi. Nawet im więcej troli tym większą popularność osiągam. Big Grin

A swoją drogą jest jakaś komenda typu report gracza albo wezwanie moda na określony serwer? Bo nie każdy przypadek idzie pocisnąć a wchodzenia na forum i wlepianie screana jest bardzo niewygodne. Z resztą od niedawna mam tu konto i słabo ogarniam tą grę. Jakiekolwiek porady mile widziane.
#25
(09-13-2017, 14:33)Invi napisał(a): jeju, ale Cichusek pisał, że nie...
większość postów to tylko prośba o rangę. nie będzie nowych pomocników, a już na pewno nie w takich ilościach.

Użyszkodnicy w temacie napisał(a):tak, przydałby się ktoś, może ja?

Nikomu nie chodzi o rangę (a przynajmniej większość ci) tylko o :
Administracja jest często na danym trybie.
Może zbanować kilka min po zgłoszeniu.
Może "podglądać" graczy i hamować od razu.
Jest zawsze (bardzo często) i jest gotowa pomuc w karzdej chwili / odpowiedzieć.

Chodzi o to aby gracze nie chaxowali i aby czuli się dobrze na serwerze.




To że ty masz rangę i myślisz sobie np. "Po co im te rangi" (nie ukrywajmy) na pewno też chcesz ją dla siebie przynajmniej w 5%
#26
(09-13-2017, 15:37)Zientula napisał(a): A swoją drogą jest jakaś komenda typu report gracza albo wezwanie moda na określony serwer? Bo nie każdy przypadek idzie pocisnąć a wchodzenia na forum i wlepianie screana jest bardzo niewygodne. Z resztą od niedawna mam tu konto i słabo ogarniam tą grę. Jakiekolwiek porady mile widziane.

o ile mi wiadomo to można pisac do administracji na /msg gdy ty np grasz na sky-blocku a taki hubert np na classicu. Zresztą nie wiem czy tak działa... I czy wgl działa (cos tam cichol o tym chyba wspominał/dodał czy jak to tam...)
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#27
(09-13-2017, 17:37)Creed napisał(a):
(09-13-2017, 14:33)Invi napisał(a): jeju, ale Cichusek pisał, że nie...
większość postów to tylko prośba o rangę. nie będzie nowych pomocników, a już na pewno nie w takich ilościach.

Użyszkodnicy w temacie napisał(a):tak, przydałby się ktoś, może ja?

Nikomu nie chodzi o rangę (a przynajmniej większość ci) tylko o :
Administracja jest często na danym trybie.
Może zbanować kilka min po zgłoszeniu.
Może "podglądać" graczy i hamować od razu.
Jest zawsze (bardzo często) i jest gotowa pomuc w karzdej chwili / odpowiedzieć.

Chodzi o to aby gracze nie chaxowali i aby czuli się dobrze na serwerze.




To że ty masz rangę i myślisz sobie np. "Po co im te rangi" (nie ukrywajmy) na pewno też chcesz ją dla siebie przynajmniej w 5%

tobie chodzi o rangę, sam pisałeś.

zrozumcie, że cichusek jest indywidualistą.

@down
(09-12-2017, 21:28)Creed napisał(a): Wiesz 99>1[%]
Więc bym się posikał jak by przeprowadził xd.
A jak bym jeszcze ja został wybrany.... TO BYM DOSTAŁ ZAWAŁU I LAGA NA MIECH. (#niespełniającesięmarzenia)
#28
(09-13-2017, 17:53)Invi napisał(a):
(09-13-2017, 17:37)Creed napisał(a):
(09-13-2017, 14:33)Invi napisał(a): jeju, ale Cichusek pisał, że nie...
większość postów to tylko prośba o rangę. nie będzie nowych pomocników, a już na pewno nie w takich ilościach.

Użyszkodnicy w temacie napisał(a):tak, przydałby się ktoś, może ja?

Nikomu nie chodzi o rangę (a przynajmniej większość ci) tylko o :
Administracja jest często na danym trybie.
Może zbanować kilka min po zgłoszeniu.
Może "podglądać" graczy i hamować od razu.
Jest zawsze (bardzo często) i jest gotowa pomuc w karzdej chwili / odpowiedzieć.

Chodzi o to aby gracze nie chaxowali i aby czuli się dobrze na serwerze.




To że ty masz rangę i myślisz sobie np. "Po co im te rangi" (nie ukrywajmy) na pewno też chcesz ją dla siebie przynajmniej w 5%

tobie chodzi o rangę, sam pisałeś.

zrozumcie, że cichusek jest indywidualistą.



Kiedy... Daj cytat i link

Przeczytaj "zakończenie" 1 post a tego wątku...

Dla Invi
#29
Można napisać na konsolke /msg Console. Mi nie było dane doczekać sie odzewu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#30
Z tej propozycji zrobił się znowu szitstorm. Nic z tego nie wyniknie. Najprostsze metody na osiągnięcie rangi moderator to nie proszenie o rangę. Skromność jest ważnym atutem, a tym bardziej aktywność (rzetelna, nie wyimaginowana), więc proszenie nic nie zmieni w tej sprawie, a wręcz ją pogorszy, gdyż Cichusek będzie świadom, iż graczom zależy tylko na komendach /ban, /tempban, /mute i tym podobnych. A, no i all rangi na all serwach na alltime.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości