Rekrutacja
#1
Witam, chciałbym zaproponować danie rekrutacji na pomocnika/moderatora/admina itp, aby np na każdym trybie (z wyjątkiem tych np 1vs1 bo tam nikt praktycznie nie gra ;p) była jedna osoba, która by nadzorowała owy tryb, banowała cheaterów itp, ponieważ nie oszukujmy się, ale 1 moderator na tyle trybów to za mało (Hub nie obraz się, robisz to co możesz i dobrze się z tego wywiązujesz, ja tylko proponuję, aby była większa ilość osób na tym stanowisku a nie tylko ty, zawsze miał byś jakąś pomoc, nawet jeśli według ciebie jest niepotrzebna) no i to tyle ;p
Co o tym sądzicie?
#2
Hmm, która to już taka propozycja?
Nie żebym był przeciwko takiemu rozwiązaniu, ale: to nie my o tym decydujemy...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(09-12-2017, 19:27)Rider napisał(a): chciałbym zaproponować danie rekrutacji na pomocnika/moderatora/admina itp, aby np na każdym trybie

ja bym zrobił tak.
1 support pilnował 1 trybu, i miał tylko na 1 trybie komendy co teraz ma aktualnie "pomocnik"
Niedostępny
#4
Nawet lepszy pomysł bo na 1 support wchodziły by np 2 osoby, więcej ludzi do pilnowania Big Grin
#5
Wg mnie pomysł fajny, ale Cichy pewnie nie ma teraz czasu Smile
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
Cichy na 99% Noe przeprowadzi rekrutacji. Ale jest ten 1%
#7
(09-12-2017, 21:19)Creed napisał(a): Cichy na 99% Noe przeprowadzi rekrutacji. Ale jest ten 1%

A założymy się że nie będzie? [emoji14]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Wiesz 99>1[%]
Więc bym się posikał jak by przeprowadził xd.
A jak bym jeszcze ja został wybrany.... TO BYM DOSTAŁ ZAWAŁU I LAGA NA MIECH. (#niespełniającesięmarzenia)
#9
Cichy powinien kogoś wybrac do pilnowania serwera, ale nie takiego jak Hub, jest na prisonie 5 min i wychodzi mówiąc że nie lubi tego trybu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#10
(09-12-2017, 21:59)Boczek napisał(a): Cichy powinien kogoś wybrac do pilnowania serwera, ale nie takiego jak Hub, jest na prisonie 5 min i wychodzi mówiąc że nie lubi tego trybu.

no przecież prison to fajny tryb do czasu gdy masz juz 2 tygodnie wolnosc albo jestes len tam sie wszystko kiśi i nie ma ani grama nowości więc nudne strasznie jest tam granie :p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości