Spawn
#31
Cichusek prosimy cię przywróć stary /spawn
Brakuje nam go.
Siema Jestem Bambiczka.
#32
A to nie mi chodzilo o to co pvp bylo obok sklepu xd

#33
(08-11-2017, 12:17)Kimi_Kimi napisał(a): A to nie mi chodzilo o to co pvp bylo obok sklepu xd

Lepszy jest ten pierwszy. Jak Cichy się zgodzi to najwyżej zrobimy głosowanie czy robimy 1 spawn czy ten 2.
........................................UwU
Niedostępny
#34
Pierwszy nie jest taki ladny jak drugi. Ten chodniczek z piaskowca I mini pvp z czterema wejsciami.. Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#35
(08-11-2017, 12:24)HubPlayGames napisał(a): Pierwszy nie jest taki ladny jak drugi. Ten chodniczek z piaskowca I mini pvp z czterema wejsciami.. Smile

Jak kto woli, ja pierwszy spawn wspominam najlepiej i dla mnie jest on najlepszy, bardzo mi się podobał. Chyba najlepiej będzie zrobi ankietę na jaki spawn zmienić i da się linka do jakiś filmów z yt jak one wyglądały i by się dało linki czy coś.
........................................UwU
Niedostępny
#36
(08-11-2017, 12:27)Mateuu napisał(a): Jak kto woli, ja pierwszy spawn wspominam najlepiej i dla mnie jest on najlepszy, bardzo mi się podobał. Chyba najlepiej będzie zrobi ankietę na jaki spawn zmienić i da się linka do jakiś filmów z yt jak one wyglądały i by się dało linki czy coś.

Zremasteruję tego pierwszego spawna na życzenie graczy. Nie mam co robić innego pożytecznego dla sky-landa.

Niedostępny
#37
(08-11-2017, 12:35)Iam napisał(a):
(08-11-2017, 12:27)Mateuu napisał(a): Jak kto woli, ja pierwszy spawn wspominam najlepiej i dla mnie jest on najlepszy, bardzo mi się podobał. Chyba najlepiej będzie zrobi ankietę na jaki spawn zmienić i da się linka do jakiś filmów z yt jak one wyglądały i by się dało linki czy coś.

Zremasteruję tego pierwszego spawna na życzenie graczy. Nie mam co robić innego pożytecznego dla sky-landa.

Możemy to razem zrobić. Chyba że cichy ma gdzieś ten spawn zapisany to nie będzie trzeba.
........................................UwU
Niedostępny
#38
Drugi będzie lepszy niż ten pierwszy z 2013, zostańmy przy drugim bo ogólnie każdy kto tu pisze to drugi chce
#39
Nie, jak Cichy się zgodzi na przywrócenie któregoś spawnu to zrobimy ankietę czy ten 1 czy 2 bo jak ma być 2 to niech zostanie ten spawn co jest.
........................................UwU
Niedostępny
#40
(08-11-2017, 12:54)Vpanadzio napisał(a): Rider dobrze gada

No nie każdy chce 2 starzy gracze chcą ten 1 ale no co jak mało kto z nich tu jest a dzieci go nawet nie widziały xD
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości