Spawn
#1
Witam, proponuję wprowadzić stary spawn, ten z początku classica, wiele graczy woli właśnie ten stary a nie ten co jest teraz, poprostu był fajniejszy. Rozumiem, że w budowę tego spawnu włożono mnóstwo pracy i czasu, ale ja tylko proponuję, Cichy nie musisz go wprowadzać, niech inni się też wypowiedzą.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Ja też szczerze go wole.
Siema Jestem Bambiczka.
#3
Inni gracze mowia sobie tak inni tak.
Ten spawn jest akurat ladny, nie wiem po co marudzicie az tak. I tak wiemy, ze cichusek nie zmieni spawna.
#4
(08-11-2017, 11:44)M_A_T_I napisał(a): Inni gracze mowia sobie tak inni tak.
Ten spawn jest akurat ladny, nie wiem po co marudzicie az tak. I tak wiemy, ze cichusek nie zmieni spawna.

a skąd ty to wszystko wiesz?

ja szczerze wolałbym stary spawn :X
#5
Ja tylko proponuję, starsi gracze wolą głównie ten stary a nowi nawet nie pamiętają, więc wiesz.
#6
sa rozne gusta, mi sie obecny podoba.
jest bardziej sredniowieczny, w tamtym bylismy ciagle w epoce jakiegos drewna Tongue
tamten juz sie chyba wiekszosci przejadl.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
(08-11-2017, 11:45)Invi napisał(a):
(08-11-2017, 11:44)M_A_T_I napisał(a): Inni gracze mowia sobie tak inni tak.
Ten spawn jest akurat ladny, nie wiem po co marudzicie az tak. I tak wiemy, ze cichusek nie zmieni spawna.

a skąd ty to wszystko wiesz?

ja szczerze wolałbym stary spawn :X

Wiem ze nie zmini, poniewaz nie raz byly takie watki.
Ja juz do tego spawnu sie przyzwyczailem juz na poczatku. A wy mozecie sobie marudzic jak chcecie. Na prisonie tez chca stary spawn ale nie marudza az tak jak wy.
#8
(08-11-2017, 11:47)M_A_T_I napisał(a):
(08-11-2017, 11:45)Invi napisał(a):
(08-11-2017, 11:44)M_A_T_I napisał(a): Inni gracze mowia sobie tak inni tak.
Ten spawn jest akurat ladny, nie wiem po co marudzicie az tak. I tak wiemy, ze cichusek nie zmieni spawna.

a skąd ty to wszystko wiesz?

ja szczerze wolałbym stary spawn :X

Wiem ze nie zmini, poniewaz nie raz byly takie watki.
Ja juz do tego spawnu sie przyzwyczailem juz na poczatku. A wy mozecie sobie marudzic jak chcecie. Na prisonie tez chca stary spawn ale nie marudza az tak jak wy.

ha, to, że Ty się przyzwyczaiłeś nie znaczy, że inni też. tamten był prostszy, i można powiedzieć, że nawet ładniejszy.. taki.. klasyczny
#9
Jak my na Prisonie zaproponowaliśmy aby Cichusek przywrócił stary spawn, to niestety się nie zgodził, raczej tutaj będzie tak samo.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
(08-11-2017, 11:50)Tails napisał(a): Jak my na Prisonie zaproponowaliśmy aby Cichusek przywrócił stary spawn, to niestety się nie zgodził, raczej tutaj będzie tak samo.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

to może zróbmy ankietę...
https://strawpoll.com/z1xwg8p1


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości