Spawn
#51
(08-11-2017, 13:25)Invi napisał(a):
(08-11-2017, 13:23)HubPlayGames napisał(a): poczekajcie z tymi ankietami, niech cichusek zrobi taka jak się robi w watkach bo w strawpollowych można dawac kilkukrotnie glos

nie można, jak się dobrze ustawi (czyli domyślnie)

Ale lepiej dla pewności zrobic na forum.
........................................UwU
Niedostępny
#52
Mam screeny do ankiety już tylko jeden spawn jest w edycji zimowej ale każdy wie który to jest.
Edit: #400post


Załączone pliki Miniatury
       
#53
Lepiej dac linki do jakiś filmików xd
........................................UwU
Niedostępny
#54
nie rozumiem po co ta dyskusja.
juz tutaj napisalem:

(08-11-2017, 11:46)Cichusek napisał(a): sa rozne gusta, mi sie obecny podoba.

starego spawna nie przywroce, ale moge zbudowac cos na wzor tamtych, cos takiego drewnianego i prostego.
z czasem pewnie nie jeden spawn jeszcze zobaczycie, wiec po prostu musicie troche poczekac, ten przeciez nie bedzie wiecznosc.
aktualnie nie mam czasu sie zajmowac spawnami, razem ze stirante staramy sie poprawic dzialanie serwera od strony technicznej (pluginy), a niedlugo bede zmienial spawn na creative, bo tam jest mniej roboty, szczegolnie, ze bedzie on znajdowal sie na tej samej mapie.

tego z serwera prison (byl tutaj jakis post o tym) nie przywroce, mi osobiscie wyglada na paskudny, byl on prosty, symetryczny, zwykle "pudla" polaczone z arena pvp, ten aktualny wydaje mi sie o niebo lepszy.

wiem, ze macie sentyment do przeszlosci jak zapewne kazdy, bo przeciez na tych spawnach graliscie wiele godzin i sie przyzwyczailiscie, tak samo jest z nowymi edycjami, raczej nikt nie lubi zaczynac od nowa i tracic swoich osiagniec.
niektore zmiany moga byc lepsze, ale nie kazdemu moze przypasc wszystko do gustu.

temat zamykam, jak chcecie sobie po wspominac, to zapraszam do offtopicu.
z czasem (nie wiem jeszcze kiedy) postaram sie zbudowac inny spawn.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości