Odwołanie
#11
A myslisz ze z jakiego powodu zaczalem to pisac? Z twojego. Nie moglem wytrzymac jak ty ciaglle mnie obrazasz. Chcesz jeszcze mnie w to wrobic? Ty doskonale wiesz ze to jest z twojej winy.
Chcesz wnioskowac o mojej sytuacji z banami? Okej. Sprawdz se moje bany. Zobacz ile razy mialem i kiedy. Ostatnio bana mialem przez te ostatnie 7 dni, ale to juz wyjasnilem sam na sam z hubem, wiec nie mam juz co sie do tego mieszac jeszcze. I co z tego? Jakby ktos inny mil hipokryzje np. Tails tez bys go obrazal jak mnie? Czy wszystko by bylo cacy, ale mati jest tu najbardziej winny. Napewno tak by bylo. Wszystko lezy po twojej winie.
#12
(06-19-2017, 19:16)HubPlayGames napisał(a): Weźcie już przestańcie. Mateuu swiety nie jest, mati tez. Od teraz jesli jeden wyzwie drugiego, bedzie dluzszy ban bez cackania sie. A napisanie do kogoś, Myszaku, "nie nazywaj mnie dzban" na pewno zadziala...

ale cichy nie raz mówi zignoruj to i tyle jak ja kiedyś robiłem takie skargi a jak mati taka napisał to ban. chyba coś tu jest nie halo. Skoro mati też święty nie jest to czemu tylko ja mam bana? on mnie może prowokować i jest dobrze ale ja go nie?
........................................UwU
Niedostępny
#13
(06-19-2017, 19:16)HubPlayGames napisał(a): Weźcie już przestańcie. Mateuu swiety nie jest, mati tez. Od teraz jesli jeden wyzwie drugiego, bedzie dluzszy ban bez cackania sie. A napisanie do kogoś, Myszaku, "nie nazywaj mnie dzban" na pewno zadziala...

Ja tylko wyjasnienia hub pisze, nic do obrazania teraz nie mam.
#14
Dobra nie kłóćcie się proponuję bany dla obu panów na 1 max 2 dni za kłotnie...

Editt: M_A_T_I zapłacił mi za tego VIP'a już więc nie róbcie dramy....
#15
(06-19-2017, 19:25)•KuBa• napisał(a): Dobra nie kłóćcie się proponuję bany dla obu panów na 1 max 2 dni za kłotnie...

Editt: M_A_T_I zapłacił mi za tego VIP'a już więc nie róbcie dramy....

Przepraszam ale ja już dostałem bana na 6 godzin więc jak już powinienem mieć krótszego.
Kiedyś cichy w podobnej sytuacji nie dał w ogóle banów a tu tak niesprawiedliwie podzielił bany, uważam nadal że mati też powinien mieć bana
........................................UwU
Niedostępny
#16
(06-19-2017, 19:28)Mateuu napisał(a):
(06-19-2017, 19:25)•KuBa• napisał(a): Dobra nie kłóćcie się proponuję bany dla obu panów na 1 max 2 dni za kłotnie...

Editt: M_A_T_I zapłacił mi za tego VIP'a już więc nie róbcie dramy....

Przepraszam ale ja już dostałem bana na 6 godzin więc jak już powinienem mieć krótszego.
Kiedyś cichy w podobnej sytuacji nie dał w ogóle banów a tu tak niesprawiedliwie podzielił bany, uważam nadal że mati też powinien mieć bana

a jak obu was zbanuje na 6 godzin (twoj juz trwa), to wszyscy beda zadowoleni i nie bedzie wiecej klotni?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#17
Dla mnie tak bo wtedy ban będzie sprawiedliwy i uczciwy, chociaż zaraz będzie późno i ban minie i mati sobie nic z tego nie zrobi, najlepiej by mu dać jutro o podobnej porze ale jak już uważasz.
........................................UwU
Niedostępny
#18
(06-19-2017, 18:50)M_A_T_I napisał(a): Ty nie rozumiesz, ze wszystko przez niego? To wylacznie jego wina, co ty bys powiedzial jakby ci wbil taki koles i ciagle ci pisal "dzbanik", obrazal od zlodziei/cheaterow, "lubie lipiec odwidziecz sie", ciagle cie naciagal zeby np. ja go obrazal? To jest wylacznie jego wina.

Dodatkowo:
http://imgur.com/a/UBgPK
http://imgur.com/a/pupko

Jestem caly czas prowokowany do obrazania go. Wiem, ze zaraz mateuu zacznie pod tym swoje, wiem ze caly watek bedzie zaspamiony, ale mateuu naprawde, zrozum ze nie jestem zlodziejem ani cheaterem! Nie mam zadnych cheatow! Wtedy moj brat gral na serwerze, mnie w domu nie bylo, zrozum to, sam pewnie on pobral cheaty. Zrozum to.

(06-19-2017, 18:57)M_A_T_I napisał(a): A myslisz ze ile razy mu pisalem i w ogole innym zeby nie mowili na mnie dzban? Ale najwyrazniej nie dotarlo to do mateuu. Cheaterm nie jestem, cheatow juz nie posiadam. A te screeny, to chcialem pokazac, jaki to mateuu jest "kulturalny". Wszystko sie zaczelo z powodu glupiej wioski na wolnosci. Ja ledwo co napisze to on swoje zaczyna "Dla ciebie nikt nie ma" jak sie pyta czy ma ktos np. kilof 4/3 itd. Duzo tego bylo, ale tylko tyle mam screenow. A bylo tych obraz duzo.

(06-19-2017, 19:08)M_A_T_I napisał(a): Pisalem wiele razy. Blagam tu juz twoje klamstwa nie dadza rady. Mojej kolezanki z szkoly nie znasz, wiec po co sie w ogole udzielasz? Znowu wymyslasz? Pytalem sie 2 razy o grinder i o to, kto ma kilof 4/3 a ty pisales te swoje "Dla ciebie nikt". Wypisywales na ogolnym ze jestem zlodziejem, cheaterem a to nie byla prawda. WSDA nie mialem w dupie (za przeproszeniem) anie was w ogole. Sam tak pomyslales, a teraz wszystkich nastawiasz przeciwko mnie. Ja jestem normalnym graczem, jak kazdy prawie. Ja juz nie mam zamiaru dyskutowac na ten temat. Wiesz co? Ty tylko umiesz gre niszczyc, tyle powiem. A te odzywki co do ciebie pisalem to juz nie moglem wytrzymac.

(06-19-2017, 19:18)M_A_T_I napisał(a): A myslisz ze z jakiego powodu zaczalem to pisac? Z twojego. Nie moglem wytrzymac jak ty ciaglle mnie obrazasz. Chcesz jeszcze mnie w to wrobic? Ty doskonale wiesz ze to jest z twojej winy.
Chcesz wnioskowac o mojej sytuacji z banami? Okej. Sprawdz se moje bany. Zobacz ile razy mialem i kiedy. Ostatnio bana mialem przez te ostatnie 7 dni, ale to juz wyjasnilem sam na sam z hubem, wiec nie mam juz co sie do tego mieszac jeszcze. I co z tego? Jakby ktos inny mil hipokryzje np. Tails tez bys go obrazal jak mnie? Czy wszystko by bylo cacy, ale mati jest tu najbardziej winny. Napewno tak by bylo. Wszystko lezy po twojej winie.

Tylko tyle powiem. Ja nadal uznaje ze wina lezy u mateuu. Z reszta widac po calym watku.
#19
(06-19-2017, 19:35)Cichusek napisał(a):
(06-19-2017, 19:28)Mateuu napisał(a):
(06-19-2017, 19:25)•KuBa• napisał(a): Dobra nie kłóćcie się proponuję bany dla obu panów na 1 max 2 dni za kłotnie...

Editt: M_A_T_I zapłacił mi za tego VIP'a już więc nie róbcie dramy....

Przepraszam ale ja już dostałem bana na 6 godzin więc jak już powinienem mieć krótszego.
Kiedyś cichy w podobnej sytuacji nie dał w ogóle banów a tu tak niesprawiedliwie podzielił bany, uważam nadal że mati też powinien mieć bana

a jak obu was zbanuje na 6 godzin (twoj juz trwa), to wszyscy beda zadowoleni i nie bedzie wiecej klotni?
Myślę, że tak. A jeśli będą, to osobiście z nimi porozmawiam w inny sposób
#20
Wow też mogę zacytować swoje posty i powiedzieć że wina leży tylko po twojej stronie lub po obu stronach (jak rzeczywiście jest).
Wszyscy pisali że oboje nie jesteśmy bez winy więc jak najbardziej ban dla nas obu się należy.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości