Odwołanie
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=28843
Również uważam, że Mateuu zachował się karygodnie, ale M_A_T_I również zasługuje na karę (chociaż czasowy ban może da mu do myślenia).
Rozumiem, uległ prowokacji, no ale bez przesady, bo wiele razy on sam prowokował... Odzywki typu "zabij się" "pieprzyć was", obrazy tabliczkowe, naprawdę nie są miłe.
Myślę, że skoro Mateuu dostał bana, to M_A_T_I też na niego zasługuje (M_A_T_I na krótszego). Są różne powody i dowody na M_A_T_Iego, ale wolę ich nie wymieniać, bo straciłby wszystkich znajomych

//Edit
Dowiedziałem się, że M_A_T_I został zbanowany za cheaty, ale dostał unbana bo "brat mu wbił i zainstalował, na dodatek używał!". Uważam, że jedyną osobą odpowiedzialną za jego konto jest on sam, bo osoby, które były ofiarą jego cheatów mogły na tym wiele stracić. Powinien podziękować bratu i czekać, tak, jak było to dawniej.
#2
Ty nie rozumiesz, ze wszystko przez niego? To wylacznie jego wina, co ty bys powiedzial jakby ci wbil taki koles i ciagle ci pisal "dzbanik", obrazal od zlodziei/cheaterow, "lubie lipiec odwidziecz sie", ciagle cie naciagal zeby np. ja go obrazal? To jest wylacznie jego wina.

Dodatkowo:
http://imgur.com/a/UBgPK
http://imgur.com/a/pupko

Jestem caly czas prowokowany do obrazania go. Wiem, ze zaraz mateuu zacznie pod tym swoje, wiem ze caly watek bedzie zaspamiony, ale mateuu naprawde, zrozum ze nie jestem zlodziejem ani cheaterem! Nie mam zadnych cheatow! Wtedy moj brat gral na serwerze, mnie w domu nie bylo, zrozum to, sam pewnie on pobral cheaty. Zrozum to.
#3
Nie powiedziałbym, że dzbanek to obraza, wystarczyło mu napisać, że nie chcesz więcej takich wiadomości, lub mu nie odpowiadać, bo odpowiadając tylko go nakręcasz.
Screeny nie są super nowe, były zrobione przed Twoim kupnem Vip'a dla WSDA, a w świetle prawa jesteś cheaterem.

//Edit
Jak to brzmi?
Brak wszedł mi na komputer pod moją nieobecność, zainstalował cheaty, zgadł (lub włamał) mi się na konto nie wiem jak, zaczął cheatować i dostałem bana
[Obrazek: 485b8875f786.jpg]
#4
A myslisz ze ile razy mu pisalem i w ogole innym zeby nie mowili na mnie dzban? Ale najwyrazniej nie dotarlo to do mateuu. Cheaterm nie jestem, cheatow juz nie posiadam. A te screeny, to chcialem pokazac, jaki to mateuu jest "kulturalny". Wszystko sie zaczelo z powodu glupiej wioski na wolnosci. Ja ledwo co napisze to on swoje zaczyna "Dla ciebie nikt nie ma" jak sie pyta czy ma ktos np. kilof 4/3 itd. Duzo tego bylo, ale tylko tyle mam screenow. A bylo tych obraz duzo.
#5
(06-19-2017, 18:57)M_A_T_I napisał(a): A myslisz ze ile razy mu pisalem i w ogole innym zeby nie mowili na mnie dzban? Ale najwyrazniej nie dotarlo to do mateuu. Cheaterm nie jestem, cheatow juz nie posiadam. A te screeny, to chcialem pokazac, jaki to mateuu jest "kulturalny". Wszystko sie zaczelo z powodu glupiej wioski na wolnosci.

może opiszesz całą sytuację od początku, a później mateuu odpisze, bo nie wytrzymam waszych kłótni. psujecie wizerunek serwera.
#6
Dobra:
Zaczelo sie to w marcu/kwietniu, ogolem bylo chyba 3 tygodnie po nowej mapie na wolnosci. Ja gralem na classicu - okej, wtedy mielismy wioske na wolnosci wszystko bylo cacy. Mateuu (czy tam Tails) chcieli cos ode mnie to ja napisalem ze czasu nie mam a Mateuu jak to on pomyslal sobie ze mam ich (przepraszam ze sie tak wyraze) w dupie. I to sie dzieje do dzis - ciagle jestem nekany przez niego, nie moge normalnie grac na serwerze w jego obecnosci. Na prisonie tez juz nie gram przez to, jedynie dzialke odswiezam. A to wszystko przez glupia wioske na wolnosci.
#7
(06-19-2017, 18:55)Myszak napisał(a): /Edit
Jak to brzmi?
Brak wszedł mi na komputer pod moją nieobecność, zainstalował cheaty, zgadł (lub włamał) mi się na konto nie wiem jak, zaczął cheatować i dostałem bana
[Obrazek: 485b8875f786.jpg]

Miałem to pisać a jego koleżanka z KLASY pisze ze nie ma brata wiec ktos tu sciemnia

(06-19-2017, 18:57)M_A_T_I napisał(a): A myslisz ze ile razy mu pisalem i w ogole innym zeby nie mowili na mnie dzban? Ale najwyrazniej nie dotarlo to do mateuu.

Nic nie pisałeś, pisałeś zawsze udław się.

(06-19-2017, 18:57)M_A_T_I napisał(a): A te screeny, to chcialem pokazac, jaki to mateuu jest "kulturalny".

a ty też bardzo jesteś kulturalny.
http://imgur.com/a/prCrQ
http://imgur.com/a/Q05Vu

(06-19-2017, 18:57)M_A_T_I napisał(a): Wszystko sie zaczelo z powodu glupiej wioski na wolnosci.

Pisałeś że masz mnie wsda i talisa w dupie już nie kłam bo ja mam swoje źródła. A nie o głupią wioskę chodziło bo z niej odejść już chciałem z talisem tydzień przed kłótnią.

(06-19-2017, 18:57)M_A_T_I napisał(a): Ja ledwo co napisze to on swoje zaczyna "Dla ciebie nikt nie ma" jak sie pyta czy ma ktos np. kilof 4/3 itd. Duzo tego bylo, ale tylko tyle mam screenow. A bylo tych obraz duzo.

pytałeś się TYLKO 2 razy o grainder, jak chcesz moge dac logi i ss.
ps też mogę powiedzieć że mnie obrażałeś przekleństwami ale nie mam ss. znam ciebie i gdyby tak rzeczywiście było byś nawalił tych ss jak nienormalny.


(06-19-2017, 19:02)M_A_T_I napisał(a): Dobra:
Zaczelo sie to w marcu/kwietniu, ogolem bylo chyba 3 tygodnie po nowej mapie na wolnosci. Ja gralem na classicu - okej, wtedy mielismy wioske na wolnosci wszystko bylo cacy. Mateuu (czy tam Tails) chcieli cos ode mnie to ja napisalem ze czasu nie mam a Mateuu jak to on pomyslal sobie ze mam ich (przepraszam ze sie tak wyraze) w dupie. I to sie dzieje do dzis - ciagle jestem nekany przez niego, nie moge normalnie grac na serwerze w jego obecnosci. Na prisonie tez juz nie gram przez to, jedynie dzialke odswiezam. A to wszystko przez glupia wioske na wolnosci.

aha.
co się zgadza:
mieliśmy wioske.
olewałaś nas cały czas pod poretekstami okradli mnie dzisiaj na nazwa serwera) lub głowa mnie boli nie mam na to czsu lub czepiałeś się o byle co.
Ale już nie kłam oboje wiemy że tak pisałeś, ja mam swoje źródła.
Nękaniem nazywasz nazywanie dzbanem? Ty też mnie nękasz i z tym żyje a nie płacze cały czas cichemu na pw
........................................UwU
Niedostępny
#8
Pisalem wiele razy. Blagam tu juz twoje klamstwa nie dadza rady. Mojej kolezanki z szkoly nie znasz, wiec po co sie w ogole udzielasz? Znowu wymyslasz? Pytalem sie 2 razy o grinder i o to, kto ma kilof 4/3 a ty pisales te swoje "Dla ciebie nikt". Wypisywales na ogolnym ze jestem zlodziejem, cheaterem a to nie byla prawda. WSDA nie mialem w dupie (za przeproszeniem) anie was w ogole. Sam tak pomyslales, a teraz wszystkich nastawiasz przeciwko mnie. Ja jestem normalnym graczem, jak kazdy prawie. Ja juz nie mam zamiaru dyskutowac na ten temat. Wiesz co? Ty tylko umiesz gre niszczyc, tyle powiem. A te odzywki co do ciebie pisalem to juz nie moglem wytrzymac.
#9
ja też nie mogłem wytrzymać z twojej hipokryzji i to dlatego. Nie w ogóle "czekaj jestem an frecamie" "czekaj włączę huzunke" proszę cie. pytałeś się 2 razy o grainder o kilof nie pytałeś się. Mati oboje wiemy że tak pisałeś, byś się przyznał. Ty mi też grę psujesz i innym graczom i musimy z tobą żyć.

//Edit skąd wiesz czy nie znam nikogo z twojej klasy? ja bym nie był taki pewny ;)
........................................UwU
Niedostępny
#10
Weźcie już przestańcie. Mateuu swiety nie jest, mati tez. Od teraz jesli jeden wyzwie drugiego, bedzie dluzszy ban bez cackania sie. A napisanie do kogoś, Myszaku, "nie nazywaj mnie dzban" na pewno zadziala...
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości