Loganie (po raz 360) [nie liczyłem]
#11
(12-10-2016, 23:17)CruQ napisał(a): Cichy, a nie pomyślałeś o tym żeby przebudowac spawna pod anty loga
w sensie że na classicu jak idziesz na surowcową czy nether to masz takie wejścia. i jakby tak zamiast tych tabliczek właśnie takie coś zbudować, to wtedy można spokojnie odpalić "cooldowna" na komendę /spawn (powiedzmy że 3s powinno starczyć), a gdy wyjdziemy z gry czy wipszemy /lobby będąc na arenie, po prostu będziemy dedać. z tego co mi wiadomo to chyba to jest zrobione na command blockach więc...

nawet jesli bym to zrobil, to i tak kazdemu zostaje ucieczka poprzez wyjscie z serwera. wczoraj przetestowalem kilka pluginow typu combatlog i zaden nie dzialal poprawnie i sypal bledami pomimo tego, ze sa na wersje 1.7, tak bylo zawsze, dlatego nigdy takiego nie mielismy i nie napisze wlasnego, bo bedzie dzialal tak jak cala reszta, czyli w ogole. nie wiem, moze to wina naszego serwera, ale wystarczy poczytac pare komentarzy do takiego pluginu i mozna smialo stwierdzic, ze dosc duzo osob ma z tym problemy.

nie wiem czy zauwazyles, ale na wiekszosci serwerow juz sa tabliczki z warpami zamiast portali, na classicu akurat sa troche inne pluginy uzyte (np. losowy portal na surowcowa) i nie dalo sie tego zrobic inaczej, a taki klasyczny portal z "wejsciem" jak byl kiedys, zbyt mocno obciaza serwery, a w dodatku na pvp co chwile ktos by wchodzil w taki portal, dlatego sa tabliczki.

nie wiem o co ci chodzi z command blockami, ale mamy je zablokowane w celach bezpieczenstwa (kiedys byl cheat dzieki ktoremu kazdy mogl ich uzywac).

jedyne co moge zrobic, to ustawic te marne 3s oczekiwania przed teleportacja, ale tez kazdy uzywajacy tabliczek bedzie musial troche poczekac na teleport na arene, a tak czy siak bedzie mozna wyjsc z gry aby szybko uciec, wiec nadal nie widze sensu we wkurzaniu graczy tym oczekiwaniem na spawnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Moge napisac skrypt na anty loga
#13
Kiedyś na hardcore za smierc dostawalo sie bana.
Może by zmienić smierc na np. uciekanie od walk?
-------------------
Alboo poprostu dodać coś takiego, że na górze jest licznik gdzie odlicza nie wiem np. 5 sekund gdy gracz jest w walce a po 5 sekundach może normalnie wpisać /spawn?
#14
(12-11-2016, 09:38)Mati :) napisał(a): Kiedyś na hardcore za smierc dostawalo sie bana.
Może by zmienić smierc na np. uciekanie od walk?
-------------------
Alboo poprostu dodać coś takiego, że na górze jest licznik gdzie odlicza nie wiem np. 5 sekund gdy gracz jest w walce a po 5 sekundach może normalnie wpisać /spawn?

wiem, ze moze byc zamiast smierci ban czasowy, ale zaden plugin ktory znajduje (nawet na smierc) nie dziala. sypie bledami w konsoli i nic nie robi.
sprawdzalem juz combatlog, jakis combatlog-reloaded, jeszcze combattag i kilka mniej znanych i w kazdym jest blad, a w niektorych nawet przy starcie serwera.

a skryptu nie wgram, tylko pluginy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości