Loganie (po raz 360) [nie liczyłem]
#1
Exclamation 
Jako, że jestem podczas pisania tego tematu niezwykle zdenerwowany i wkurzony, to pozwolę wylać swoje zażalenia dotyczące logania.

Ok, serwer nie kara automatycznie za loganie, niech będzie.

Ok, gracza może wyrzucić, bo jest plugin.

Ale za cholerę gracza nie może wyrzucać 3 razy z rzędu akurat wtedy, gdy mam strzelić ostatnią kulkę w niego!

Za cholerę nie mogę zrozumieć, czemu jest ciche przyzwolenie na loganie! I co to ma znaczyć, jak ja wylewam swoją złość na czacie, "niech se loga"!?

Czemu bezczelne chamy są bezkarne!? Co mi po nagrywaniu ich!? Gówno! za przeproszeniem... dostaną bana na max kilka dni, a później wracają i robią to samo!

Nie życzę sobie czytania tłumaczeń, że "nie da się", "poczytaj poprzednie wątki", "jak ci się nie podoba, to nie graj". Nie po to wpompowałem ponad 150 zł dotacji w postaci wielu rang przez te lata, żebym miał taki gówniany efekt...

I nie wiem czemu (skoro drogi Cichusku zrobiłeś /rank) nie można zrobić autorskiego pluginu na ded po lognięciu albo wpisaniu /spawn...

Dziękuję za pozwolenie na wylanie emocji i wyżalenie się.

Dziękuję za przeczytanie. Poproszę o konstruktywną opinię.

Niedostępny
#2
Jestem też za. Wprawdzie nie dedanie po wpisaniu /spawn ani po wyjściu, bo jak na przykład zenchantować miecz?
Nadal do końca kie rozumiem czemu nie można wprowadzić oczekiwania np 3 sekundy. Pomogłoby to bardzo przed logaczami.
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
Jestem za !
poka poka poka
#4
Jestem za !!!
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#5
Wyrażając moją konstruktywną opinie studnia mojej nikłej egzystencji mówi tak...
(12-10-2016, 21:26)BSRF napisał(a): Nadal do końca kie rozumiem czemu nie można wprowadzić oczekiwania np 3 sekundy. Pomogłoby to bardzo przed logaczami.
Z tego co wiem to musiałbyś w tedy czekać przy tabliczkach te 3/5/1/2/3/4/5/6 itp sekund.I tu się wtrącę ja mówiąc: czy nie dało by się tego na próbę wprowadzić?..
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
No za no
#7
jestem za
#8
a co ci da, jak gracz zostanie zabity podczas wyjscia z serwera? ekwipunek ma glownie za darmo, a +1 smierc do statystyk to dla takiej osoby to jest nic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Chodzi o zasadę, chodzi o zwyczajnie o to, by grać uczciwie, bez oszustw, bez logania, gdyż... OK, niech będzie, jeśli gracz loga bez żadnych kupionych w sklepie rzeczy, to ewidentnie chce ratować swoje K/D, ale jeśli loga z całym sprzętem (np. full enchant zbroja, z diaxowym hełmem i snajperką) to co... jak się gra z tym, to trzeba liczyć się ze stratą, a nie ucieka sobie i co... bezkarny?

Niedostępny
#10
Cichy, a nie pomyślałeś o tym żeby przebudowac spawna pod anty loga
w sensie że na classicu jak idziesz na surowcową czy nether to masz takie wejścia. i jakby tak zamiast tych tabliczek właśnie takie coś zbudować, to wtedy można spokojnie odpalić "cooldowna" na komendę /spawn (powiedzmy że 3s powinno starczyć), a gdy wyjdziemy z gry czy wipszemy /lobby będąc na arenie, po prostu będziemy dedać. z tego co mi wiadomo to chyba to jest zrobione na command blockach więc...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości