Pomysł na parkour
#1
Exclamation 
A gdyby tak dodać komendę /parkour która po 5 sekundach tepała by nas na parkour, na którego końcu jest skrzynka z randomowym przedmiotem? czasami blok tirtu a czasami diax. Skrzynka działalaby jak enderchest i każdy kto parkour przejdzie dostawał by dany item. Codziennie nowy.
CO WY NA TO?

Aktywny gracz Sky-Land
~BSRF
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#2
No wszystko fajnie.Tylko kto miałby zbudować ten parkur? No raczej nie Cichusek więc nie przemyślałeś tego kolego.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#3
A czemu nie on? on jest założycielem serwa i chyba wszystko tu buduje no nie? Przynajmniej taki mi sie wydaje. Popraw mnie jeśli się mylę
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#4
Cichy rzadko buduje.. Zazwyczaj gracze podsylaja mapki i on je sprawdza.

Niedostępny
#5
Cichy nie ma żadnych uprawnień na serwerze chociaż jest jego, ponieważ wszystko robi przez konsole ze względu na bezpieczeństwo serwera (a hayer ma tylko do Banowania ludzi) http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=22254
Jeśli pomogłem, to możesz dać rep
Z góry dzięki Smile
#6
Cichy ma bardzo dużo uprawnień.. Praktycznie wszystkie. Wystarczy że włączy konsolę poprzez swój komputer

Niedostępny
#7
Masz racje, ale raczej wątpie, że zbuduje
Czekam na jego wypowiedź
Jeśli pomogłem, to możesz dać rep
Z góry dzięki Smile
#8
przedwczoraj byl identyczny temat: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid170532
wiec dlaczego wszyscy piszecie takie posty?

zreszta, ten post o budowaniu przez graczy jest troche bledny.
gracze jedynie zbudowali dwie areny na pvp, z czego jeden z nich to byl puyan ktory mial wtedy moderatora.
oprocz tego zbudowali czesc aren na skywars, a reszta z tego co pamietam zostala zbudowana przeze mnie.

parkour bedzie do ktoregos z balonow, ale jeszcze nie wiem co dam na jego koncu. pomysl ze skrzynka jest dosyc fajny, ale raczej bedzie tam zwykly sklep.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości