Tylko do Admina
#1
Mam pytanie tylko do administracji bo np. Ktos kupi maszynke wlamywania kont to co wtedy Sad ?? Czy ten server ma cos takiego ze nikt nie moze sie wlamac na konto wlasciciela np.Cichuska
Na to pytanie ma odpowiedziec tylko Cichusek i Hayer . Tongue
#2
(nie odpowiadam)

Jaką maszynkę do włamywania? Zapewne jest jakaś blokada, tj. kiedy będziesz spamował, w końcu Twoje ip zostanie zbanowane.

O czym mówisz?
#3
Zobacz sobie na YT maszynka do wlamywania kont kosztuje 10zl
Na YT sb zobacz gosciu sie wlamal adminowi na serverze ********.pl i jeszcze na jakims i sb niszczy servery to jest chore takie cos zeby sb wlamac na konta i adminowi Sad
#4
Po każdym zalogowaniu w bazie danych jest zapisywany adres IP. Jesli ktoś by się włamał, zostałby przywrócony backup a taka osoba miałaby duże kłopoty. Gdyby takie coś działało, to już dawno konto Administratora byłoby "zhakowane"
#5
Torradorr, mógłbyś podlinkować takie coś?

Poza tym z tego co wiem, to Cichy robi wszystko przez konsolę i nie ma stałego nicku Tongue
#6
(09-09-2016, 17:28)Erbek napisał(a): Torradorr, mógłbyś podlinkować takie coś?

Poza tym z tego co wiem, to Cichy robi wszystko przez konsolę i nie ma stałego nicku Tongue

Stały nick: CichusekPL
Konto testowe: test
No przez konsolkę raczej nie buduje a w grze korzysta z GM'a i OP'a, którego może wyłączać Smile
#7
wiesz, tego typu hackowanie kont, to najwolniejsza metoda na swiecie i czasem moze potrwac tysiace godzin.
po bodajze 5 wpisaniach zlego hasla pod rzad wyrzuca cie z serwera.

zreszta mamy ku temu zabezpieczenia, najprostrze jest takie, ze ja nie mam zadnych specjalnych uprawnien w grze, a hayer ma tylko do banowania ludzi.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości