Propozycja
#11
tez jestem za, gracz dostanie bana na pól godzinki (tak, widzialem takie krótkie bany) a potem zaczyna od nowa, jakby wyzerowac saldo i poziom to daloby do myslenia, nie wiem tylko co jak ktos ma vipa kupionego, chyba mu go zostawic mozna Wink
#12
Skoro zdania są lekko podzielone zaproponuje kompromis

Perm za cheaty załatwi sprawę

ja nie popieram bana na pol godziny, takiego bana nikt sie nie przestraszy, a mysle ze wrecz przeciwnie. Mysle tez ze komus brak lvl nie robi roznicy, bedzie nadal gral z 0lvl i odbieral innym chec do gry. pozbadzcie sie cheaterow albo dajcie kazdemu aure ;p

//Hayer *wbita na posta bo zeby nie bylo nabijania i bla bla*

Permiki - za jestem
Usuwanie - NIE, czasami można omyłkowo, albo ten ktoś może się jakimś magicznym sposobem uniewinnić, to po unbanie *poop* :/
Najchętniej to bym wycofał czasowe niezależnie od cheatów, bo i tak wiadomo że ma całą paczkę.
Ale to marzenia, chęci, swoje przekonania, zdanie.


Nie ma żadnego czarodziejskiego sposobu na sprawdzenie czy ktoś jest oszustem? JEST wiec w czym problem? upewnić sie i perm na ip
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#13
Perm za cheaty? Wykluczone! Jak już coś to na 4 tygodnie aby Chester utracił działkę ale perm?!

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka

Do zamkniecia

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka
#14
Czemu nie perm? Przecież każdy wie, że cheatowanie jest karane... Według mnie to nie jest taki zły pomysł, dawać perma, ale nie usuwać poziomu.
Niedostępny
#15
Nie kombinujcie, moja propozycja dotyczyła lvl i niech tak zostanie i poczekajmy aż ktoś odpowiedni się wypowie na ten temat. Nie chodzi mi o żadnego perma od razu, chodzi mi o zerowanie poziomu tylko i wyłącznie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#16
Ludzie jak ktoś nie odnajduje się wśród graczy to niech nie gra w ogóle. Pierwsza kara za oszukiwanie 4 tygodnie a druga to perm to moja propozycja. Tylko nie zapominajmy o upewnieniu się ze ktoś naprawdę jest oszustem
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#17
(07-03-2015, 16:02)ninio napisał(a): Perm za cheaty? Wykluczone! Jak już coś to na 4 tygodnie aby Chester utracił działkę ale perm?!

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka

Do zamkniecia

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka

Twoim zdaniem perm jest zbyt wysoką karą? Czyli rozumiem, że gra z cheaterami, którzy oszukują samego siebie, innych oraz grają bez satysfakcji z osiągnięć (jedyna ich satysfakcja cyt.: "mam cheat'y, a ty jesteś debilem bo nie umiesz sobie wgrać") ma sens? Jedyne co robią, to utrudniają i uprzykrzają grę innym. Nie można nazwać ich zachowania grą, bo skoro cheat robi wszystko za nich, nie mają w tę grę żadnego wkładu, więc nie powinno się ich trzymać na serwerze.

Co do głównego tematu - zerowania poziomów, jestem na nie. Niejednokrotnie zdarzyło się, że bana dostała osoba niewinna, więc uważam że znieważenie jej niesprawiedliwością byłoby wystarczające. Natomiast za drugim razem, gdy wiadomo, że dany gracz na pewno jest oszustem i nie ma skrupułów, wyzerowanie poziomu nie byłoby głupim pomysłem.
#18
Ehh nie oto mi chodzi perm to za wysoką kara i tyle gdyby każdego Cheatera tak banowali to na sky landzie byłoby 3 razy mniej graczy

Wysłane z mojego Venue 8 3830 przy użyciu Tapatalka
#19
Albo można zrobić tak:
Pierwsze przyłapanie na chackach= tydzień bana+reset lvl-a
Drugie przyłapanie= 4 tygodnie+reset lvl-a
Trzecie Przyłapanie = Perm i żegnaj.
Do 3 razy sztuka Smile
#20
(07-03-2015, 17:42)arsey3124 napisał(a): Albo można zrobić tak:
Pierwsze przyłapanie na chackach= tydzień bana+reset lvl-a
Drugie przyłapanie= 4 tygodnie+reset lvl-a
Trzecie Przyłapanie = Perm i żegnaj.

z jakiej paki dawac oszustowi tyle szans? nie poprawil sie za pierwszym razem to nie poprawi sie w ogole i tak czy siak beda robic multi konta

dac perma tylko na pistoletach w takim przypadku, jak oszust gra np. na prisonie to nie zrobi multi konta bo szkoda mu bedzie osiagniec na prisonie wlasnie ;p

raz cheaty to nie oszust, a po trzech się resetuje. Nie podoba mi się taka myśl
[Obrazek: 20110503041132]

123123


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości