Propozycja
#1
Witam,

w związku z tym, że w ostatnim czasie da się zauważyć na pistoletach dużą ilość cheaterów mam propozycję, aby gracz, który zostanie złapany na cheatach miał zerowany swój lvl. Myślę, że sam ban to żadna kara, ponieważ gracze tworzą mk i dalej nabijają sobie wysokie lvl. Pomyślałam, że może to zmobilizowałoby do tego, aby cheatów jednak nie używać, bo jednak każdemu zależy na wysokim poziomie Smile

Z pozdrowieniami Heart
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#2
Ja bym za cheaty dawał perma i po kłopocie.
#3
Nie no perm jak na 1 raz to za dużo, ale jest ryzyko jest zabawa. Myślę, że to przeważyłoby i co niektórzy wybraliby jednak granie bez "wspomagaczy" :p
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
To chociaż dłuższy ban niż ten tydzień bo na nich nie ma mocnych mogę być na drzewie i tak mnie ubije na dachu(nie każdym)ale jak będzie podskakiwał to tez leże. A za resetowanie im lvl-a jestem ZA!
#5
To się zdziwię jak Admin coś z tym zrobi ( nie licząć zamknięcia wątku )

Najlepiej jest dać za każde cheaty 30 dniowy ban jak na większości serwerów, dodam że na ip bo zawsze ktoś może zrobić multi konto. I do tego usunąć LVL
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#6
Nie przesadzajcie, na miesiąc?
@Up:
Pamiętaj, że to serwer nie tylko PvP jak inne, ale również tutaj są pistolety... Jak dla mnie nie ma problemu zabić karabinem czy snajperką jakiegoś cheatera z kill aurą i antyknockiem. Nie żebym ich bronił, ale na miesiąc to przesada. Co do usuwania lvli to jestem na tak, ale dopiero po drugim banie za cheaty. Ten drugi już mógłby być dłuugi, pierwszy niech zostanie jak jest.
?
Niedostępny
#7
Jestem za, za wyzerowaniem tego lvla, a do tego ban na tydzień
#8
Co jak co ale ja bym byl za opcja flpa wtedy. CHeterzy maja 2szanse ale zapewne jej nie wykorzystaja wiec za 2banem kasuje sie lw to jest idealna opcja xd tylko tera niech cichy to zrobi xddd
#9
Nie chodzi o to, ostatnio dużo gram na pistoletach więc czasem mam 100% pewności, że ktoś na hakach nabija sobie wysoki lvl i to bardzo szybko. Nie zazdroszczę tego nikomu, ale żeby mieć w ogóle wysoki lvl to trzeba ładnych parę godzin postrzelać tam i się namęczyć. A ktoś sobie odpala huzuni i nabija, dostaje 1 bana na tydzień (chyba?) po czym wraca i znów cheatuje. To trochę wkurza, dlatego ban to nie jest według mnie aż tak dużą karą. Tym bardziej, że później zakładają masę mk, żeby grać dalej (oczywiście na hakach Big Grin). Dlatego wyszłam z taką propozycją, ale poczekajmy na Cichuska Cichuska lub któregoś moderatora/moderatorów na ten temat Smile
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#10
Gdy zakładają multi i tak tracą ten poziom przecież... Tongue
?
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości